Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu yardım çağrısını duyun

  Bülent TATOĞULLARI DHA
  31.05.2017 - 22:18 | Son Güncelleme: 31.05.2017 - 22:18

  Antalya'da eski erkek arkadaşı E.K. yüzünden işini ve formasyon eğitimini yarıda bırakmak zorunda kaldığını anlatan A.A. (26), lise 1'inci sınıfta tanıştığı E.K.'nin, ikinci sınıfta bıçak zoruyla tecavüzüne uğradığı, kendisini tehdit edip tartakladığı iddiasıyla savcılığa başvurdu.

  Aile korkusu ve yaşının küçük olmasından kimseye anlatamadığını söyleyen A.A., "E.K. bana 11 yıl boyunca psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladı” dedi.
  ‘Suç olması için bana bunları yapması mı gerekiyor’

  A.A. şunları anlattı: “Ondan ayrılamayacağımı söyleyip duruyordu. Bu süreçte defalarca darp edildim. En son bana bıçak çekti, boğazımı sıktı, dövdü. Bu süreçte defalarca ayrılmaya çalıştım. Ama elinde videolarımın, fotoğraflarımın olduğunu, bunu insanlarla paylaşacağını söylediği için cesaret edemedim. Dayanacak gücüm kalmadı. Geçen ağustosta ondan ayrıldım. Ancak şiddetin dozunu artırdı. Bunun üzerine E.K. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundum." E.K.'nin cezasını çekmesini istediği belirten A.A., "Beni 'Senin yüzüne kezzap atacağım, dinamitle patlatacağım' diye tehdit etti. Suç olması için bana bunları yapması mı gerekiyor" diye konuştu. 

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı