« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bu tavırla kimse F.Bahçe'de oynayamaz"

Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Neven Spahija, Beko Basketbol Ligi play-off çeyrek final serisi ilk maçında Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 80-77 yendikleri maçın ikinci yarısında çok kötü oynadıklarını belirterek, “Böyle bir tavırla hiç kimse Fenerbahçe için oynayamaz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Karşılaşma sırasında oyuncularına çok sinirlenen Spahija, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, taraftarlarından özür dileyerek, “Bu maç için tüm Fenerbahçe taraftarlarından özür dilerim. İkinci yarı çok kötüydük. Böyle bir tavırla hiç kimse Fenerbahçe için oynayamaz” dedi.

“Kesinlikle tarzları olmayan bir şekilde kazandıklarını” dile getiren Spahija, “Yarın mutlaka antrenmanda bunun sebepleri araştırılacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni Galatasaray ve Fenerbahçe'ye karşı oynadıkları oyunlar için tebrik ediyorum” diye konuştu.

Fenerbahçe Ülkerli oyuncu Kaya Peker ise ilk yarıda iyi oynayıp, gerekli farkı yakaladıklarını, ancak 3. periyotta maçın hakimiyetini rakiplerine bıraktıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
“Rakibimizin alan savunmasına karşı hücum edemeyince fark kapandı. Maçın sonunu iyi oynadık, galip geldik. Buradan çıkarmamız gereken çok ders var. Şampiyon olmak istiyorsak bu şekilde oynayamayız. Efes Pilsen veya Galatasaray'a karşı bu tarz bir düşüş yaşarsak, 15-20 sayı geriye düşeriz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz