Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu takımla olmaz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Scala, F.Bahçe karşısında izlediği Beşiktaş'ı beğenmedi

‘‘Kasetten hayran kaldığım futbolcuları tanıyamadım.’’

‘‘Yönetim, yaptığı sözleşmeleri yeniden gözden geçirmeli.’’

Beşiktaş, F.Bahçe yenilgisiyle şampiyonluk ümitlerini İnönü Stadı'nın çimlerine gömerken, karşılaşmayı tribünden izleyen yeni teknik direktörü Nevio Scala'nın keyfi kaçtı. ‘‘Kasetten izlediğim takım bu değil’’ diyerek Beşiktaş'ı beğenmediğini ifade eden İtalyan çalıştırıcı, ‘‘Beşiktaş için, Türkiye'nin en büyük takımı diyorlar. Yıldız futbolcular büyük maçlarda ortaya çıkar. Ancak ben hiç kimseyi göremedim’’ yorumunu yaptı.

BENİ ŞAŞIRTTILAR

İtalyan teknik adam şöyle devam etti: ‘‘Beşiktaş'tan iyi futbol ve bol gol bekliyordum. Ancak, oyuncular beni şaşırttı. Özellikle kaleci Fevzi, Sellami, Rahim ve Mehmet acemiler gibi hareket ettiler. F.Bahçe'ye karşı forma giyen bazı oyuncularla ön anlaşma yapılmış. Yönetimin kararını bir kez daha gözden geçirmesi gerekir.’’

REVİZYON YAPILMALI

F.Bahçe karşısında izlediği futbolculardan yalnızca Münch ile Nihat'ı beğendiğini söyleyen Scala, ‘‘Gördüğüm kadarıyla oyuncular yalnızca dolarları düşünüyor. Yönetim, Beşiktaş'ın emekliler takımı olmasını istemiyorsa, tedbirini almalı. Takımda büyük bir revizyon yapılmalı. Benim yalnızca parayı düşünen değil, yüreğini ortaya koyarak oynayan futbolculara ihtiyacım var’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz