« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu takıma şapka çıkartılır

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, birçok eksiğe rağmen namağlup liderlik koltuğunda oturan takımına övgüler yağdırarak, "Bu takıma şapka çıkartılır" dedi.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
Dünkü antrenman sonrası gündemdeki konulara açıklık getiren Alman hoca, "Lincoln ve Hakan, Sion maçında sahada olacak mı?" sorusu üzerine, "Beşiktaş maçında sahadaydılar ama küçük bir farkla trübünde oturdular. Sahada olacaklar, bu kesin. Ancak tribünde mi yoksa sahanın içinde mi? Bu onlara bağlı. Önümüzde daha 3 antrenmanımız var" yanıtını verdi.

Taraftara çağrı

Sakatlıklar kervanına katılan Ayhan’ın uzun süre sahalarda uzak kalacak olmasıyla birlikte şoke olan Kalli, "Bu benim için büyük bir şok. Sabri de sakat ve yarın (bugün) yapılacak kontrollerden sonra durumu netleşecek. Okan da bizimle çalışacak durumda değil. Şu ana kadar hemen hemen her maç öncesinde eksikliklerimiz oldu. Ama şikayet etmedik. Bu kadar eksiğe rağmen, böyle bir performans gösteren bu takıma şapka çıkartılır" dedi.

Feldkamp, Sion maçıyla ilgili de "Hayatım boyunca ilk maçta yaşadığımız o 8 dakikayı unutamam. Bir daha o dakikaları yaşamak istemem. Bir daha yaşayacağımızı ben dahil kimse söyleyemez. Çünkü falcı değilim ve geleceği göremem. Çıkıp akıllı oynayacağız ve kazanacağız. Taraftarımıza güzel şeyler izlettirmek amacındayız. Onlardan da takımı desteklemelerini istiyoruz" ifadesini kullandı. Bu arada Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Lincoln ve Hakan Şükür’ün kadro dışı bırakılma konusu, bizim açıkladığımız gibidir ve konu kapanmıştır" açıklamasını yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler