« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Bu takım ne Sergen'ler gördü'

Disiplinsiz davranışları nedeniyle Karşıkaya maçı kadrosuna alınmayan Sergen Yalçın'ın kenti terk ederek İstanbul'a gitmesinin ardından konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Nebi Hatipoğlu, kendilerinin her zaman doğrularının yanında olduklarını söyledi. Hatipoğlu, "Bu takım ne Sergen'ler gördü. Biz her zaman doğrunun yanındayız. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşırız" dedi.

Kemal ATLAN / ESKİŞEHİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME

BİYEDİÇ: "KEŞKE OLMASAYDI"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Nejat Biyediç'te ligin bitimine 2 hafta kaldığını belirtti. Biyediç, Sergen Yalçın ile yönetim arasında yaşanan sorunla ilgili olarak "keşke böyle bir olay olmasaydı. Ligin bitimine 2 hafta kaldı. Ligde her maç zor. Karşıyaka maçı da zor geçecek. Ancak bizim kesinlikle Karşıyaka'yı yenmemiz gerekiyor. Kalan 2 maçımızı kanıp zirve takımlarının puan kaybetmesini bekleyeceğiz" diye konuştu. İzmir Alsancak Stadyumu'nda saat 15.00'te başlayacak olan Karşıyaka-Eskişehirspor karşılaşmasını Aytekin Durmaz yönetecek. Eskişehirspor'da kart cezalısı olan Doğa, kadro dışı bırakılan Sergen Yalçın ile sakatlıkları süren Mehmet Akif, Ömer Yalçın ve Mustafa Sevgi'nin forma giyemecekleri belirtildi.

Bu arada İzmir Valiliği'nden yapılan yazı açıklamada Karşıyaka-Eskişehirspor maçı için konuk takım taraftarlarına stat kapasitesinin yüzde 5'lik bölümü için 767 kişilik kontejan ayrıldığı, fazla taraftarın gelmesi durumunda stadyuma alınmayağı bildirdildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler