« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu takım her rekoru kırar

“Güçlü bir kadroya, hocaya ve taraftara sahibiz. Her türlü rekoru kırabiliriz. 10’da 10’u da görmek istiyorum.”

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

LİDER Galatasaray’da önceki gün Kardemir Karabükspor karşısında alınan 5-1’lik galibiyet, başkan Ünal Aysal’ı fazlasıyla memnun etti. Ligde üst üste 9. maçını da kazanan ve son 4 karşılaşmada 4.25 gol ortalamasıyla oynayan takımını yürekten kutladığını vurgulayan Aysal, “9’da 9 yaparak yeni bir rekora imza attık. Bu takım bu saatten sonra her türlü rekoru kırmaya müsait. Güçlü bir kadroya, güçlü bir hocaya ve güçlü bir taraftara sahibiz. Karabükspor karşısında büyük zorluklarla stada gelerek takımlarını destekleyen herkese yürekten teşekkür ederiyorum. Böyle bir taraftara sahip olduğumuz için Türk Telekom Arena’da bu takımı kimse yenemez diye düşünüyorum” diye konuştu.

Fatih hocanın sözü benim sözümdür

TEKNİK direktör Fatih Terim’in Karabükspor maçı sonrasında Brezilyalı futbolcu Ronaldinho’nun transferi ile ilgili açıklamalarını da değerlendiren Aysal, “Fatih Hoca ne söylüyorsa, bilinmelidir ki benim sözlerimdir. Kendisinin de ifade ettiği üzere, Ronaldinho ile ilgili bize teklif geldi. Bu durumu Fatih Hoca’ya aktardık; transfer maliyeti ve yaşından ötürü olumsuz yanıt verdi. Bu konuda Fatih Hocamız ne düşündüyse, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda ben de aynısını düşünüyorum” dedi.

Ünal Aysal, İsviçreli Shaqiri’nin transferi konusunda da, “Basel Kulübü oyuncusunu takımda tutmak istediğini bize bildirdi. Fakat biz girişimlerimizi sürdürüyoruz. Şu an için olumlu ya da olumsuz bir durum söz konusu değil. Listemizde başka isimler de var. Bize gelmek istediğini belirten birçok oyuncu var. Bu transferlerde en doğru kararı hocamızın vereceğini biliyoruz” açıklamasını yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler