Bu süpermarkette herşey bedava!

Birce BORA / LONDRA
14 Ağustos 2014 - 12:45Son Güncelleme : 14 Ağustos 2014 - 12:52

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ın ilk “bedava” süpermarketinin Cumartesi günü Frederiksberg semtinde açılacağı açıklandı.

Copenhagen Post gazetesi konu ile ilgili haberinde Freemarket isimli internet sitesine üye olan tüketicilerin kullanmak istedikleri ürünleri sitedeki profillerinde listeledikten sonra hiç bir ücret ödemeden bu yeni supermarkete gidip alabileceklerini belirtti.

Bedava süpermarketten yararlananların tek yapması gerekenin aldıkları ürünleri kullandıktan sonra Freemarket isimli siteye geri dönerek ürün hakkında kısa bir değerlendirme yazmak olduğu belirtildi.

Freemarket’e üye olanların sitenin “işletim giderlerinin” karşılanması için ayda 19 kroner ödeyeceği ve kendilerine verilen sürede değerlendirme yazmamaları durumunda aldıkları ürünlerin ücretini ödemek zorunda kalacağı da açıklandı.

Uzmanlar, “Tüketiciler reklamları izlemeye ve şirket anketlerini doldurmaya yanaşmadığı için” bu tip değerlendirme bazlı reklam ve kamu araştırması girişimlerinin yakın gelecekte daha da yaygınlaşacağını düşündüklerini” söyledi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı