« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu sözleşme nerede?

Galatasaray’da, Başkan Adnan Polat, Arda Turan ile 5 yıllık sözleşme yaptıklarını açıklamıştı. Ancak Kaptan’ın, mukavele yenilemediği, sadece bu sezon başında iyileştirmesinin yapıldığı ve anlaşmasının 2012’ye kadar olduğu belirlendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Galatasaray’da geleceği tartışma konusu olan ve sezon sonu için İngiltere Premier Ligi’ne gideceği konuşulan Arda Turan’ın sarı-kırmızılılarla sözleşmesinin iddia edildiği gibi 5 yıllık olmadığı ve 31 Mayıs 2012’de sona ereceği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde 23 yaşındaki yıldız futbolcunun geleceğiyle ilgili konuşan ve kendileriyle 5 yıllık mukavelesi olduğunu açıklayan Başkan Adnan Polat’ın bu sözlerine karşın, Kaptan Arda Turan’ın sözleşmesinde sadece bu sezon başında iyileştirme yapıldığı ve bunun da taraflar arasında sadece özel protokol olarak kaldığı kaydedildi. Sarı-kırmızılı oyuncunun mukavele süresinin ise kesinlikle son dönemde yeniden değerlendirmeye alınmadığı da belirlendi.

Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde de Arda Turan’ın sözleşmesiyle ilgili bilgiler başlığında da hareketliliğin olmadığı dikkat çekiyor. Buna göre son olarak 1 Ağustos 2008’de sözleşmesi yenilenen Arda Turan’la sonraki yıllarda herhangi bir şekilde mukavele yenilenmiyor. Geçtiğimiz dönemlerde Arda Turan’ın sözleşmesinin yönetim tarafından 2015’e kadar uzatıldığı yönünde yapılan açıklamalara karşın, bu yönde somut bir adım atılmaması ister istemez, “Ortada bir sorun mu var?” sorusunu da akıllara getiriyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz