« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu sonuç kimseye yaramadı

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş Bursaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Emre KOŞAK / BURSA - DHA
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş deplasmanda aldıkları 1 için her iki takımada yaramadığını belirterek, "Buraya geldiğimizde kazanmak istiyorduk. Oyuna da kontrollü başladık. Hücuma çıkışlarda tempomuz düşüktü. Sayısal çokluğu da yakalayamadık. Pasımızı öne dönük kullanmak yerine yana dönük kullandık. İkinci yarıda bizim beklemediğimiz gol sonrası oyun hareketlendi. Penaltıdan gol bulduk. Son dakikalarda onların ölü topu gol olabilirdi. Onlar da biz de kazanabilirdi. Dostluk içinde bir maç oldu. Sanki hazırlık maçı gibiydi. Bu maçın sonucu hem bize hem de Bursaspor'a yaramadı. Hakemle ilgili konuşacak bir şey yok. Hakem de ne yaptığını biliyor biz de biliyoruz. Bunlar bana anlamsız geliyor. Biz oynamaya çalıştık. Baskı altına aldıkları doğrudur. Kendini rahatsız hisseden hakemin sahadaki yönetimi de rahat olmaz" dedi.

TÜRKİYE ÜZÜNTÜLÜ

Türkiye'nin üzüntülü olduğunu, maça da bu üzüntüyle başladıklarını belirten Güneş, "Türkiye üzüntülü, hepimizin başı sağ olsun. Çocuklarımızı kaybettik. Gönül istiyor ki hiçbir insanımızı kaybetmeyelim. Öncelikle kendi sorumluluklarımızın içinde devlete yardımcı olmak zorundayız. Biz kendi kapımızın önünü temizlemek zorundayız. Aksi halde etrafımızdaki kirlenmeden biz de boğuluyoruz. Devlete yardımcı olmak durumundayız. Mazeretlerle olmaz. Huzurlu olmak istiyorsak emek vermek zorundayız. Dış güçlerin etkisi altında kalan insanlarımızın bir kesimi kendisine ve ülkemize zarar veriyorlar" şeklinde konuştu.

İSTESEM VOLKAN'I OYNATABİLİRDİM

Volkan Şen ile ilgili ise Güneş, "Varsayın ki formsuzdu, varsayın ki sakattı. Tartışmanın zamanı değil. Ben istesem oynatabilirdim. Ama şimdi konuşulacak konu değil" diye konuştu.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler