« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bu skor 4-5 senede bir olur"

Bank Asya 1. Lig'de TKİ Tavşanlı Linyitspor'a 7-2 mağlup olan Bucaspor'un teknik direktörü Sait Karafırtınalar, “Bu skor 4-5 senede bir olur, bizim maçta oldu” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sait Karafırtınalar, bu maçın değerlendirmesinin olamayacağını belirterek, şunları kaydetti:
“Bu skor 4-5 senede bir olur, bizim maçta oldu. Bu maça takılmayacağız, bu oyuncularla yolumuza devam edeceğiz. Rüzgar da çok etkiliydi ama bunu mazeret olarak göstermiyoruz. İlk yarıda rüzgarı da arkamıza almışken, 2-0 öne geçtiğimiz sırada elektrikler kesildi. Biz de 3. veya 4. golü bulabilirdik. İkinci yarıya kontrollü başlayalım dedik ama istemediğimiz bir sonuç oldu. Futbolda disiplinsiz oynarsanız, fatura kesiliyor. Genç oyuncularla oynamanın dezavantajı var.”

Tavşanlı Linyitspor Cephesi

Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Cengiz Seçsev de her iki ekibin de son dönemde belli bir çıkışının bulunduğunu, rüzgarın da etkisiyle müsabakada 2-0 geriye düştüklerini söyledi.

Ancak devre arasında gerekli şeyleri konuştuklarını kaydeden Seçsev, “2. yarıda bunun altından kalkabilecek güce sahiptik, bunu da gösterdik. Erken gol bulmamız halinde üstünlük kurabileceğimizi düşünmüştük. Bu kadar fark beklemiyorduk. Futbolcu kardeşlerimi kutluyorum, istediklerini elde ettiler. Bir takım isterse, neyi gerçekleştirebileceğini gösterdiler” dedi.

Karşılaşmayı 2364 kişi izlerken, hasılat da 11 bin 128 lira oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz