« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bu sezon patlama yapacağım"

Bursaspor'un hazırlık döneminde dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncusu İsmail Haktan yeni sezonun kendisi için iyi geçeceğini söyledi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

İsmail, "Bu sezon patlama yapacağım" dedi.

Bursaspor'un alt yapısından yetişen genç yetenek İsmail Haktan yeni sezon hazırlıklarının Bursa etabının ardından Avusturya bömünü de tamamladıklarını ve kampın yorucu geçtiğini ifade etti. En iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten yetenekli futbolcu, "Özverili çalışıyoruz. Hazırlık maçlarında da bunu gösterdiğimize inanıyorum. Oturmuş bir takımımız var. İnşallah yeni sezon hedeflerimize ulaşırız" diye konuştu.

"KENDİMİ KANITLAMAM GEREKİYORDU"

Avusturya kampındaki performansıyla teknik heyetin dikkatini çeken İsmail Haktan, "Kendimi tekrar kanıtlamam gerekiyordu. Şampiyon olduğumuz sezonun ardından aldığım sürelerden dolayı çıkış yakalayamadım. Avusturya kampında kendimi kanıtlamaya çalıştım. Hazırlık maçlarında da hocalarımız forma şansı verdi. Benim açımdan bu sezonun çok iyi olacağını düşünüyorum. Bu sezon patlama yapacağım ve çok iyi yerlere geleceğim" dedi.

SERDAR AZİZ: "HİÇBİR BAHANEMİZ YOK"

Bursaspor'un yetenekli savunma oyuncusu Serdar Aziz, takımın hazır hale geldiğini belirterek, "Kafa olarak da hazırız. Elimizden gelen herşeyi yapacağız. Hiçbir bahanemiz yok. Avrupa tecrübemiz de var. Bu yıl gruplara kalmak istiyoruz" dedi. Geçtiğimiz sezon playoff maçlarının kendilerini yorduğunu ifade eden Serdar, "Adapte olmak zor oluyor. Haftada 2-3 maç oynadık. Bu yıl olmayacak. O yüzden daha rahat olacağımızı düşünüyorum. Zaten iyi bir takımız. Kadromuz bozulmadı" şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz