« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu sevinç Önder’le benim aramda sır

Mehmet Yozgatlı, ilk 11’de çıktığı 2. maçta da 2 gol atıp 1 asist yaparken, ilginç sevinç gösterisi için ‘Önder de gol atınca aynısını yapacak. Bu ikimizin arasında özel’ diye konuştu.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE’de ilk 11’de sahaya çıktığı ilk iki maçta 4 gol atan Mehmet Yozgatlı ve ilginç sevinç gösterisi gündeme oturdu. Bu sezon ilk 11’de çıktığı ilk karşılaşma olan Malatyaspor deplasmanında başarılı futbolunu iki golle süsleyip, sarı lacivertli forma altındaki 364 günlük suskunluğuna son veren Mehmet, dün akşam Başkent’te bir kez daha sahne aldı. Mehmet, ilk 11’de sahaya çıktığı Türkiye Kupası maçında, yine nefis iki gole imza attı, bir de asist yaptı.

Sürpriz değil

Mehmet’
in golleri sonrası ayağını tutarak yaptığı sevinç gösterisi ise herkesin dikkatini çekiyor. Mehmet bu ilginç sevinç gösterisinin bir sır olduğunu belirterek, ‘Bu Önder ile benim aramdaki özel bir diyalog, ikimizin bildiği bir şey. Önder de gol atarsa aynısını yapacak. Zamanı geldiğinde nedenini açıklayacağım’ dedi. Mehmet, maçla ilgili ise ‘Kendimi her zaman hazır tutmak için çaba harcıyorum. Performansım benim için sürpriz değil’ yorumu yaptı. Christoph Daum da Mehmet’i son iki maçtaki performansıyla özel övgüyü hak ettiğini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz