Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Bu pozlar evde kavga çıkardı

İpek Tuzcuoğlu, köyden kente göç, aşk ve futbol dünyasını konu alan ‘Ah be İstanbul’ adlı dizide başrolü paylaştığı Yavuz Bingöl ile geçtiğimiz gün Hürriyet’in Kelebek ilavesine verdiği ropörtajda Bingöl’le samimi pozlar sergilemişti.

Tuzcuoğlu’nun ropörtajda ‘Annem dahil birçok kişi bizi yakıştırıyor’ demecine ve bu samimi pozlarına iki yıllık sevgilisi Hakan Yangın’dan tepki gelmiş. Askerliğini SAS komandosu olarak yapan Yangın’ın aynı evi paylaştığı ve evlilik planları yaptığı Tuzcuoğlu’yla çok ciddi bir şekilde kavga ettiği son günlerin en çok konuşulan dedikodusu.

Kitabı Amerika’da

Tarkan’ın dişçisi olarak tanıdık Galip Gürel’i. Oysa Türkiye’ye Camel Trophy’de ilk birinciliği kazandıran bir isimdir kendisi. Galip Gürel’in ‘porselen laminat’ konusunda yazdığı kitabı, Amerikan üniversitelerinde okutulmaya başlanmış. Galip Gürel’in spor arabalara olan tutkusu ise geçmiş değil. Boş vakitlerinde hız tutkusunu gidermek için İzmit Körfez pistinde turluyormuş.

Kilolarına kavuştu

İç mimar Eren Talu, geçtiğimiz yıl rahatsızlanmış, gördüğü tedavi yüzünden kilo kaybetmişti. Talu’nun tedavisi olumlu sonuç verdi. Kaybedilen kilolar gözle görülür bir şekilde alındı.

Sevgilisi var

Home Store’un ortağı Atilla Aksoy’un oğlu Osman, Londra’da okuyor. Tatil zamanlarında soluğu İstanbul’da, ailesinin yanında alan Osman Aksoy’un ihmal etmediği bir diğer isim ise sevgilisi Deniz Mollaoğlu. Geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda rastladım Osman Aksoy’a sevgilisi Deniz’le güneşli havanın tadını çıkartıyorlardı.

Galleria’da büyüleyici bir atmosfer

Ataköy Galleria’daki Notting Hill Pub&Restaurant geçtiğimiz gece açıldı. Kübalı müzik grubu CubaSabor’un özgün müziği eşliğinde konuklar Meksika ve İtalyan mutfağının değişik lezzetlerini tatma fırsatı buldu. 18. yüzyıl esintileriyle dekore edilen, modern ve klasik mimari çizgilerin bir arada bulunduğu Notting Hill Pub&Restaurant, İstanbul’da antikaların mekanı şık ve çarpıcı kıldığını belirtiyor patron Serdar Şener... Açılış gecesinin ünlüleri arasında Erkan Özerman ve Nükhet Duru da vardı.

Plakası özel

Türkstar’da sunuculuk yapan ve ‘Tatlı Hayat’ ve ‘Serseri’ dizisinde oynayan Gamze Özçelik, geçtiğimiz gece Emre Altuğ’un doğum gününe, yeni aldığı 34 GZE plakalı Audi A3 model yeni arabasıyla geldi. Nişantaşı Shu Bar’da gerçekleşen doğum günü çıkışında Özçelik fotoğrafını çekmek isteyen muhabirlere, ‘Arabamın plakasını çekmeyin, nazar değiyor. Nazardan çok korkuyorum’ dedi.

İçinde ukde kalmış

Merkez üssü Antalya’dan yayın yapa Etv’nin başarılı yöneticisi Tuğçe Eyilik, Mimar Sinan Üniversitesi Bale Bölümü mezunu. Dört yaşından itibaren 15 yıl süreyle bale yapan Eyilik, çok istediği okulu bitirmiş olmasına rağmen bu işi sürdürememiş. Eyilik, bale yapamadığı için üzgün olduğunu her yerde söylüyor.

Aşk mı arkadaşlık mı

Metin Uca ile Şahnaz Çakıralp geçtiğimiz akşam Çırağan Q Jazz Bar’da sahneye çıkan Ferhat Göçer’i izlemeye gitti. Göçer’in Türk Sineması’nın unutulmaz müziklerini seslendirdiği ‘Beyazperde Ezgileri’ni dinleyen ikili, ‘Aşk mı arkadaşlık mı’ sorusuna ‘dostluk’ yanıtını verdi.

Sponsorluk istemiş

Arto Deniz Akkaya’ya verdiği çantalar için ücret talep etmeyen Louis Vuitton’dan kendisine de ücretsiz çanta vermelerini istemiş. Louis Vuitton yetkilileri Arto’ya verdikleri son model çantanın satış grafiğini etkileyip etkilemediğini gördükten sonra kararlarını verecekmiş. Arto da boynuna taktığı çantasıyla her yerde geziyor. Metin Şentürk’ün rol aldığı oyunun Profilo Kültür Merkezi’nde yapılan galasına da Louis Vuitton çantasıyla geldi Arto.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI