Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu planlı bir ayrılık değildi

Ünal Aysal, “Fatih Hoca ile yollarımızı ayırmayı 1 gün bile düşünmedim. Öyle olsa şu anda yeni hocamız Florya’da hazır olurdu” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Başkanı Ünal Aysal, kulüpte görev yapan kurul üyeleri ile TT Arena’da toplandı. Fatih Terim’in ayrılık süreci sonrasında ortaya atılan iddialar hakkında bilgilendirme ve ‘birlik-beraberlik’ çağrısı yapan Aysal şunları söyledi....
- Tek bir gün bile Fatih Hoca ile yollarımızı ayırmayı düşünmedim. 2016 yılına kadar Fatih Hoca ile yola devam etmek istiyorduk. Bu ayrılık hiçbir zaman aklımızda yoktu. Ancak bizim dengemiz dışarıdan bozuldu. Galatasaray’ın yara almasına müsaade edemezdik.

Terim bir değerdir

- Bu planlı ya da organize bir ayrılık değildi. Öyle olsa şu anda yeni teknik direktörümüz Florya’da hazır olurdu. Bakın, şu anda hala teknik adam arayışındayız. Fatih Terim G.Saray camiası için bir değerdir ve önemli bir isimdir.
- Ayrılık süreci konusunda vicdanım rahat. Bir müddet sonra insanlar hakikatleri anlayacak. Bazılarının dolduruşuna geliyorlar. Her şeyi yaşamadılar, bilmiyorlar. Bu benim şahsi aldığım bir karar değil yönetim kurulunun kararı. Takımımıza ve kadromuza güveniyoruz.Bunları da Beğenebilirsiniz