« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bu performans sürpriz değil"

Galatasaray'ın lider oyuncularından Selçuk İnan, bu sezon sadece takımının hedeflerine kanalize oldu; ancak gelecekte sarı kırmızılı takımdan ayrılması durumunda Avrupa'nın birinci sınıf takımlarında oynamayı planlıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Selçuk'un temsilciliğini yapan FIFA menajeri Batur Altıparmak, Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu oldu ve "Selçuk İnan, geçen sezon Galatasaray'la 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. Avrupa'dan şu an itibariyle bir teklif yok; ama bu sezon göstereceği performansa göre, önümüzdeki sezon hem Galatasaray hem de Selçuk'un çıkarları doğrultusunda hareket ederiz. Ama Selçuk'a talip olan takımlar top takımlar olmalı. Barcelona, Real Madrid, Manchester United gibi takımlar... Selçuk'un her zaman Avrupa hedefi vardı. Hep birlikte göreceğiz" dedi.

SELÇUK'UN PERFORMANSI SÜPRİZ DEĞİL

Altıparmak, "Selçuk İnan da geçen sezon Galatasaray'a geldiğinde alışma evresi geçirdi. Sonrasında Selçuk'un performansı taktire şayandı. Selçuk'un performans olarak bugün geldiği aşama bana süpriz değil. Selçuk'un 16 yaşından bu yana menajerliğini yapıyorum. Selçuk, 16-17 yaşındayken herkes şunu söylüyordu: 'çok yetenekli bir oyuncu; ama koşmuyor' diyorlardı. Sonrasında Manisaspor'da Ersun Yanal'la bu sorununu giderdi" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler