Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu penisi kim kesti

  Halife YALÇINKAYA / DHA
  16.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 16.12.2009 - 12:51

  Bir haftalık evli olan inşaat işçisi penisi kesilmiş halde yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı.

  Olayla ilgili damat, “Fantezi yaparken eşim kesti” derken, gözaltına alınan gelin de “Bunalımdaydı. Kendi penisini kesti” diye ifade verdi.

  YOZGAT’ın Sorgun İlçesi’ne bağlı Karşıyaka Güzelyurt Mahallesi’nde oturan 26 yaşındaki inşaat işçisi F.D. ile B.D. 5 Aralık 2009’da evlendi. F.D. 11 Aralık Cuma günü penisi kesilmiş halde yakınları tarafından Sorgun Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Buradan Sivas’taki Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Servisi’ne sevk edilen F.D.’nin sadece idrar kanalı tutan penisi başarılı cerrahi müdahale ile yerine dikildi.
  F.D., ameliyat sonrası şu ifadeyi verdi: “Yeni evli olduğumuz için eşim benimle fantezi yapmak istedi. Bunun üzerine yataktayken elindeki bez parçasını yüzüme kapattı. Bir süre sonra penisimde büyük acı hissettim. Bez parçasını yüzümden attığımda eşimin bıçakla penisimi kestiğini gördüm.”
  Bu ifade üzerine Sorgun’da gözaltına alınarak sorgulanan B.D. ise, “Bir haftadır eşim benimle ilişkiye giremedi. Bundan dolayı da bunalıma girdi. Olay günü yine ilişkiye girmeye çalıştık. Ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine uyuduk. Gece eşimin bağırması ile uyandım. Kalktığımda eşim elindeki bıçakla penisini kesmişti” dedi. B.D. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı