Futbol Bu oyunu ben de tahmin etmiyordum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu oyunu ben de tahmin etmiyordum

YEREL HABERLER BU OYUNU BEN DE TAHMİN ETMİYORDUM

Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, TT Arena Stadı'nda Eskişehirspor'a karşı alınan 4-2'lik galibiyet sonrasında açıklamalarda bulundu.

Hagi maç sonrasında şunları söyledi: "Çevremde güzel olmayan şeylerden dolayı üzgündüm. Ben genelde hediyeleri sevmem. Ancak bugünkü hırslarından dolayı oyuncularıma teşekkür ettim. Bana çok güzel bir doğum günü hediyesi verdiler. Bazıları doğum günümü unuttu ama olsun. Tüm oyuncularıma çok teşekkür ediyorum.

Çok iyi çalışıyoruz. Taraftarların sevdiği oyun geri gelecek diye bekliyordum. Bu oyun da sonunda geri geldi. 3 aydan bu yana buradayım. Hiç tam kadro olarak çalışamadık. Hep 3-4 kişi eksik olduk. Bu nedenle tam kadro ile çalışınca daha iyi olacağız. O nedenle de biraz sabır istiyorum. Takımın başına geldiğim süreyi biliyorsunuz. Herkesin bir felsefesi var. Onu uygulamak biraz zaman ister. Mutluyum, çünkü çok güzel bir doğum günü hediyesi oldu.

Bu kadar iyi oynayacağımızı ben de tahmin edemiyordum. Bunun sırrı tabii ki kollektif oyundur. Ben de bunun için takımın başına getirildim. Oyuncular her zaman farkı yaratır ancak takım oyunu ile her zaman kazanırız."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle