Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu ödül senin evlat

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galli hoca deplasmanlarda yanından ayırmadığı minik taraftara Beşiktaş'ı emanet ederken, aldığı en iyi teknik direktör ödülünü de Erol'a verdi...

<ı>Harçlık verdi

Beşiktaş'ın eski Teknik Direktörü Toshack, kendisini İstanbul'da hiç yalnız bırakmayan minik taraftar Erol'a jest yaptı. Galli hoca deplasmanlara bile taşıdığı minik hayranına 100 dolar ile eşofmanlarını hediye ederken ‘‘Seninle Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş- G.Saray maçında siyah beyazlı bayrak sallaycağız. Beşiktaş sana emanet Erol abi. Takıma sahip çık’’ dedi.

<ı>Tahsilini yap

Toshack Beşiktaş tribünlerinde binlerce Erol'un olduğunu belirterek ‘‘Harçlıkları ile okula gidip maçlara geliyorlar. Erol fakir bir ailenin çocuğu hem okuyor hem de maçları kaçırmıyor. Erol'un okul karnesini takip ediyorum. Onu Üniversite tahsilli bir Beşiktaşlı olarak görmek istiyorum. Yönetim bu fedakar insanları yok saymamalı’’ dedi.

<ı>Tepki gösterdi

Elini öpen minik hayranına 100 dolar harçlık veren Toshack gözyaşlarını tutamadı. Toshack, önceki akşam Türk Futbol Federasyonu ve Vakfı tarafından verilen ödül töreninde salondakilerin sevgi gösterisine sevinirken yöneticilerden Affan Keçeci, Tuncer Zengin, İlhan Atadeniz, Ethem Özçelik'in tepki gösterip alkışlamamasını eleştirdi.

<ı>Ödül Beşiktaş'ın

Toshack yaptığı açıklamada ‘‘Beni yöneticilerin değil, sokaktaki simitçinin, şoförün, kapıcının kısaca tribünlerin alkışlaması önemli. Kulüpler kişilerin değil gönül verenlerindir. Ödül bana değil Beşiktaş'a verildi. Ben de bu ödülü iyi ve kötü günde beraber olduğum minik taraftar ve gerçek Beşiktaşlı Erol'a hediye ediyorum’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler