« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu ne çirkinlik

İkinci Lig temsilcisi Antalya Kepezspor'a 2-1 mağlup olan futbolcularına soyunma odasında ateş püsküren Rumen hoca, ‘‘Bu zamanda deneme olmaz’’ diyerek Vitor ile Capitao'nun transferine karşı çıktı...

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
ÇİLEDEN ÇIKTI

Efes Pilsen Turnuvası'nda Rusya şampiyonu Spartak Moskova'ya 2-1 yenilmesine rağmen futboluyla beğeni kazanan G.Saray, ikinci sınavında sınıfta kaldı. İkinci Lig takımlarından Antalya Kepezspor'a karşı yedek oyuncuların ağırlıkta olduğu bir kadroyla mücadele etmesine rağmen sahadan 2-1 yenik ayrılan sarı kırmızılıların kötü futbolu Lucescu'yu çileden çıkardı.

YAKIŞTIRAMADIM

Lucescu, 70 dakika süren karşılaşmada oyun disiplininden uzak, rakibini küçümseyen bir futbol sergileyen sarı kırmızılılara soyunma odasında ateş püskürdü. Rumen hoca, ‘‘Rakibi küçümserseniz sonuç böyle olur. Oynadığınız futbolu size hiç ama hiç yakıştıramadım. Sonuçta G.Saray forması taşıyorsunuz. Biraz daha duyarlı olun’’ diye çıkıştı.

DENEME OLMAZ

Antalya Kepezspor'a yenilen G.Saraylı futbolcuların bir hayli üzgün oldukları gözlenirken, Mircea Lucescu'nun, Antalya kampında denenen Brezilyalı futbolcular Vitor ile Capitao'nın transferine sıcak bakmadığı belirtildi. Rumen hocanın, sarı kırmızılı yöneticilere, ‘‘Bu zamanda deneme olmaz’’ dediği ve bu iki futbolcunun alınmasını istemediği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler