« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu ne biçim mantık?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Hazırlık dönemi dahil, tüm maçlarını izledim. Ama bu Gordon'a doğrusu akıl erdiremedim. Her maçta yeni bir isim. Erdal gidiyor, Feti geliyor. Selahattin kulübede, Çetin yoklarda. Bu yetmiyormuş gibi, Trabzonspor'un en büyük gol umudu Vugrinec de saha dışına alınıyor. Hani elde zengin bir kadro olsa anlayacağım da, ama böyle bir olanak yok ki...

Herkes Campbell'dan gol bekliyor. Bu oyuncu, her aldığı topu yerine vermeyi başardı. Ancak, alabildiği ölçüde. Kendisini gol pozisyonuna sokabilecek ne yazık ki hiçbir top alamadı. Bunun suçlusu da o değil. Yıllardır yazıp, çiziyoruz. ‘‘Orta saha, orta saha’’ deyip, bağırıyoruz. Ama mevcut yönetim de, geçmiş yönetimler de her nedense müzmin sakat Ünal'dan bir türlü vazgeçip, o alana bir oyuncu monte edemedi. Şöyle bir düşünüyorum da, Trabzonspor'un dünkü orta sahasında acaba Sergen veya Oğuz gibi yetenekli, oyunu okuyabilen iki oyuncu olabilseydi, maçın skoru ne olurdu? Çok açık söylüyorum, inanın Trabzonspor çok rahat kazanırdı.

Gordon'a sitemim daha bitmedi. Trabzonspor'un golcü oyuncusu Selahattin kulübede oturtulurken, daha yeni sakatlıktan çıkmış ve uzun zamandır takımında top oynamayan oyuncuların sahada yer alması onun en büyük ayıbıdır. Haa, bu işin sonu nereye mi varır? Vallahi onu ben de kestiremiyorum. Ancak, görebildiğim kadarıyla Gordon büyük yanlışlar içerisinde.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz