« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu masadan kriz çıktı

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'nin imza seremonisinde sadece başkanın yer almasına, "Yükü ben çekiyorum, emeğimin yok sayılmasına üzüldüm" diyerek tepki gösterdiği öğrenildi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın yeni transferleri için düzenlenen sembolik imza töreni, birbirlerine ağabey-kardeş olarak hitap eden İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve Başkan Fikret Orman'ın arasına kara kedi girmesine neden oldu.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Çebi'nin transferlerine büyük çaba harcadığı futbolcuların imza töreninde gölgede bırakıldığını düşünerek sinirlendiği, "Yükü ben çekiyorum, emeğimin yok sayılmasına üzüldüm" diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

Tören sonrası sinirlenerek Bodrum'a giden Çebi, son yönetim kurulu toplantısına da katılmadı. Çebi'nin gönlünün alınması için başta Metin Albayrak olmak üzere birçok yöneticinin aracı olduğu belirtildi.

Kulübün tepesindeki iki ismin arasında esen soğuk rüzgarların kulübü etkilemesinden çekinen ve gerginliğin büyümesini istemeyen yöneticiler, başkan Orman'dan Çebi'yi arayarak gönlünü almasını önerdiler. Ancak Orman'ın, "Törende başkan varsa basının karşısına da başkan çıkar. Alınganlığa gerek yok" diyerek bu öneriye yanaşmadığı ifade edildi.

SALONDA VAR, MASADA YOK
Motta, Gökhan Töre, Cenk Tosun, Demba Ba ve Sosa'nın imza töreninde Başkan Fikret Orman futbolcuların yanındaydı. Törene katılan ikinci başkan Ahmet Nur Çebi ise yönetim kurulu üyeleri Mete Vardar ve Metin Albayrak ile birlikte oturmuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz