« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu maçta neler oldu neler

Kasımpaşa Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Gaziantepsporu ağırladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karşılaşmanın ilk golünü kaydeden Özer Hurmacı gol sevincinden sonra hayatını kaybeden eski takım arkadaşı Ediz Bahtiyaroğlu'nu unutmadı.

Sezon başında Fenerbahçe'den Kasımpaşa'ya transfer olan Özer Hurmacı, golün ardından formasını çıkardı ve tişörtünün üzerindeki Ediz Bahtiyaroğlu fotoğrafını taraftarlara ve kameralara gösterdi.

Gol sevincinin ardından maçın hakemi Mustafa İlker Coşkun, Özer Hurmacı'yı yanına çağırdı ve formasını çıkarttığı gerekçesiyle sarı kartını gösterdi. Böylece vefat eden arkadaşını anmak isteyen Özer Hurmacı'nın bu hareketi kurallar gereği sarı kartla cezalandırılmış oldu. Hakemin gösterdiği bu sarı kart tribünler tarafından uzun süre ıslıklandı.

GOL ATTI FORMASIZ KALDI

Karşılaşmanın bir diğer ilginç anı da 90. dakika yaşandı. Oyuna 61. dakikada giren Uruguaylı Pablo Pintos, takımının 3. golünü attıktan sonra gol sevinci yaşarken formasını top toplayıcı çocuğa kaptırdı.

Top toplayıcı çocuğun aldığı forma nedeniyle Pintos maçın son saniyelerini formasız geçirme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Daha sonra Kasımpaşa teknik heyetinde bir görevli formayı geri alarak futbolcuya verdi.

Bu maçta neler oldu neler

KASIMPAŞA 3-0 GAZİANTEPSPOR


Bunları da Beğenebilirsiniz