Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu maçı almak hiç kolay değildi

"Stattaki ilk maçın stresine, rakibin direnci de eklenince işimiz daha da zorlaştı. Ama üstesinden gelmeyi bildik."

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor’u yenerek Vodafone Arena’daki ilk maçı kazanmanın lig yarışında da büyük önemi olduğunu söyledi. Maç öncesi takımda bir stres bulunduğunu, futbolcularının bunun üstesinden geldiğini söyleyen Güneş şöyle devam etti:

YARIŞ SÜRÜYOR

“Bursaspor her zaman bu ligin en zorlu ve etkili takımlarından biri olmuştur. Bize karşı da bu karakterlerini gösterdiler. Taraftarlarımızın verdiği muhteşem destekle yapmamız gerekeni yaptık ve maçımızı aldık. Lig yarışında hiçbir şey bitmiş değil.”

BURASI İNÖNÜ...

BEŞİKTAŞLI taraftarlar, yeniden yapıldıktan sonra Vodafone Arena adını alan statlarındaki ilk maçta tarihi ismi de unutmadı. Taraftarlar maçın bazı bölümlerinde “Burası İnönü, buradan çıkış yok” şeklindeki klasik tezahüratlarını yaptılar.

MUHTEŞEM STADA YAKIŞMAYAN EKSİKLER

TÜRKİYE’nin en modern stadı olarak dün hizmete giren Vodafone Arena’da, maçı izlemeye gelen taraftarlar ve gazetecileri sıkıntıya sokan bazı önemli eksiklikler de vardı.

Bu eksikleri şöyle sıralamak mümkün:

Asansörlerin büyük bölümü çalışmadı. Seyirciler merdivenleri kullandı.

Bazı tuvaletlerde suların akmıyordu.

Yukarıda olması gereken ses sistemi ve kolonlar stadın zeminindeydi.

Basın mensuplarına sağlanan internet hizmeti sağlıklı işlemedi. Birçok foto muhabiri kendi imkanlarıyla gazetelerine görüntülerini geçti.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler