« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu maç tekrarlanır

Demirören, Kuddusi Müftüoğlu’nun atanmasının art niyetli olduğunu belirtirken, MHK Başkan Yardımcısı Boşat’ı istifaya çağırdı, ‘Maçta kural hatası yapıldı. İtiraz edeceğiz’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzon unutulmasın Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören maçtan sonra adeta gürledi. Demirören şunları söyledi: ‘18 haftaya baktığımızda, 14 haftanın en kötü hakemleri seçilenler bizim maçları yönetti. Trabzonspor maçında tartışmalı kararlar veren Kuddusi Müftüoğlu’nun bu maçı da yönetmesi ilginç. MHK Başkan Yardımcısı Muhittin Boşat, anlamadığımız ama bildiğimiz nedenlerle bunları yapıyor. Kimse Beşiktaş ile oynamasın bunların altında kalır.

Engelleniyoruz Boşat’ı istifaya davet ediyoruz. Ayrıca maçta kural hatası yapıldı. İtiraz edeceğiz.’ Şube sorumlusu Kıvanç Oktay da, ‘Çok zor saha şartlarında oynadık. Hakem yediğimiz golde iki kez düdüğü çaldı. Bunu nasıl izah edecek. Herkes Beşiktaş’ı elinden geldiğince engellemeye çalışıyor. Kural hatası var, itiraz edeceğiz. Yine bizim maçımızı yöneten hakem bu hafta da en düşük puanı alacak’ dedi. Futbolcular da Kuddusi Müftüoğlu’na tepki gösterdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz