« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu maç oynanmadan Türkiye yenildi

Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın Cizrespor'la karşılaşacak olan Gençlerbirliği, daha önce Peşmergeler'in naklinde kullanılan zırhlı polis araçlarıyla havalimanından kent merkezine götürüldü.

Ebubekir KARATOPRAK/DHA
SON GÜNCELLEME

Ziraat Türkiye Kupası H Grubu’nda yarın Bölgesel Amatör Ligi ekibi Cizrespor’la karşılaşacak olan Gençlerbirliği, bugün uçakla Şırnak’ın Şerafettin Elçi Havaalanı’na indi.

Bu maç oynanmadan Türkiye yenildi

Gençlerbirliği kafilesi, daha sonra zırhlı polis araçlarının eşliğinde Şırnak kent merkezinde kalacakları otele gitti. Teknik direktör İrfan Buz, kaldıkları otelde yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bu maç oynanmadan Türkiye yenildi

"Her zaman buralarda oynama şansı bulamıyoruz. Cizrespor maçını ciddiye alıyoruz. Göztepe’yi yenerek gruplara kaldılar. Ciddiye alınması gereken bir rakip. İyi hazırlandık. İyi oynayıp, 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Burada daha önceki maçta çıkan olaylar konusunda bilgilendirildik. Burası bizim vatanımız. Geldik ve kardeşçe bir müsabaka yapacağız. Genç ama iddialı bir kadroyla geldik. Ligde de çok önemli maçlarımız var. Cumartesi günü Akhisar Belediyespor’la oynayacağız. Bunu da göz önüne almamız gerekiyor. Buradaki insanlarda bizim insanımız. Güzel bir maç olmasını diliyorum."

Gençlerbirliği kafilesinin taşındığı polis araçları daha önce Kobani'de savaşan Peşmergeler'in nakillerinde için kullanılmıştı.

Bu maç oynanmadan Türkiye yenildi

Bu maç oynanmadan Türkiye yenildi PEŞMERGE SİYAH CAMLI MİNİBÜSLERLE IRAK'A DÖNDÜ


Bunları da Beğenebilirsiniz