« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu ligi saf, berrak ve temiz göremiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
DEVLET Bakanı Faruk Çelik, “Son birkaç maçta olup bitenleri izledik. Bu kadar kolay gollerin nasıl yenildiğini anlamakta zorlanıyoruz. Maalesef bizi üzen, kuşkuya düşüren görüntülere şahit olduk” diyerek F.Bahçe’nin kazandığı maçlara imalı olarak dikkat çekti. Bursasporlu yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Bakan Çelik, yeşil beyazlı takımın şampiyon olmasını umut ettiklerini ifade etti.

Çelik, şunları söyledi:

“Son birkaç maçta olup bitenleri izledik. Bu kadar kolay gollerin nasıl yenildiğini anlamakta zorlanıyoruz. Maalesef bizi üzen, kuşkuya düşüren görüntülere diğer maçlarda şahit olduk. Hak eden kazansın, hak eden şampiyon olsun. Bursaspor’un şampiyonluğu hak ettiğini hepimiz söylüyoruz. Beşiktaş maçında galip geleceğiz. İnşallah İstanbul’dan da hayırlı haberler alırız. Hak ettiğimiz neticeye ulaşırız. Ben F.Bahçe maçında Trabzonspor’u favori görüyorum.

Son maçlardaki tabloyu görünce ligde o saf, berrak temizliği göremiyorum. F.Bahçe-Trabzon maçını dikkatle izleyeceğim. Ben Trabzonspor kalecisine, Şenol Güneş’e güveniyorum.”

Trabzonspor çelme takar

BURSA Valisi Şahabettin Harput, Trabzonspor’un F.Bahçe’ye çelme takacağına ve Bursaspor’un şampiyon olacağına inandığını söyledi. Vali Harput, “Şu anda Türkiye’de en çok taraftarı olan takım Bursaspor. İpi göğüsleyen taraf Bursaspor olacaktır” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler