« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu lig sürprizlere açık

Darüşşafaka Doğuş Koçu Oktay Mahmuti, “Geçen sene hiçbir maç kolay olmadı. Bu sene bence daha da zor ve belirsiz olacaktır. Bu lig sürprizlere açık” dedi.

Tolga YENİGÜN
SON GÜNCELLEME

Oktay MahmutiDarüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen medya günü etkinliğinde şöyle konuştu...

-Geçen sene hiçbir maçın kolay olduğunu söyleyemem. Hiçbir maç kolay olmadı zaten. Bu sene bence daha da zor ve belirsiz olacaktır. Basketbolu keyifli yapan da bu. Keyifli maçlar oynanacaktır bundan eminim.”

'ÖNEMLİ OLAN SİNERJİ YAKALAMAK'
- Aramıza yeni isimler katıldı. Tam takım olarak kısa bir süre önce çalışmalara başladık. Geldiğimiz nokta itibarıyla hücumda belki biraz gerideyiz. Onu da tamamlamaya ve iyi bir noktaya gelmeye çalışıyoruz. Birçok oyuncumuz bu ligde mücadele etmiş, tecrübe sahibi. Yalnız oyuncular veya ben birey olarak bir şey ifade etmiyoruz. Önemli olan bu bireylerden bir sinerji yakalamak. Bütün gayretimiz de o yönde olacak.

- Uzun rotasyonumuzda 8 oyuncumuz var. Bu uzun sayısı biraz fazla. Zaman içerisinde onu da daha net bir hale getirmeye çalışacağız. Nasıl yapacağımıza da birlikte karar vereceğiz.Bu lig sürprizlere açık
ERSiN DAĞLI 35 OLDU
Darüşşafaka Doğuş’un teknik heyet ve sporcuları, tanıtım videoları ve fotoğraf çekimlerinin ardından yeni sezonda giyecekleri formalarla basın mensuplarına poz verdiği etkinlikte 35 yaşına giren oyuncu Ersin Dağlı’nın doğum günü de kutlandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz