Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu konserin giriş bileti atık şişe ve pil

  Hürriyet Haber
  05 Temmuz 2007 - 12:05Son Güncelleme : 05 Temmuz 2007 - 12:05

  Birçok ünlü ismin katılacağı konser, küresel ısınmaya karşı bliniç oluşturmayı hedefliyor.


  KÜRESEL ısınmaya karşı toplumsal bilinç oluşturmak amacıyla Çevre ve Orman Bakanlığı'nın öncülüğünde düzenlenen, Enerji ve Tarım Bakanlıklarının da desteklediği küresel bilinç konserlerinin ilki 7 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilecek. Ücretsiz konserin giriş bileti ise atık pil, pet şişe ve kağıt olacak.
  ‘Çok geç olmadan, küresel ısınmayı durduralım, bireysel önlemlerimizi alalım’ sloganıyla düzelenen konserlerin ilki Yedikule Zindanları'nda gerçekleştirilecek. Saat 20.00'de başlayacak, sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Esra Erol'un yapacağı gecede, küresel ısınmanın getirdiği tehlikelere dikkat çekilecek. Küresel Bilinç konserine Ebru Yaşar, Keremcem, Zeynep Dizrar, Alişan, Kutsi, Sefarat, Tan, Asuman Krause, Hasan Yılmaz, Aslı Hürel, Yeliz Yeşilmen, Ümit Sayın, Fulden Uras, Aylin Coşkun, Nalan, Burcu Güneş, Ege, Cüneyt Tek, Pınar Aylin, Tuğba Ekinci, Emel, Yeliz, Harun Kolçak, Ebru Destan, Seda üren, Sibel Alaş, Seden Gürel gibi sanatçılar katılacak.
  Ücretsiz olarak düzenlenecek olan konserin giriş bileti ise atık pil, pet şişe ve kağıt olacak. Konserler, Kocaeli, Yalova, Bursa, Ankara, Kayseri, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana ve Antalya ile KKTC'de sürecek.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı