« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu klip yüzünden sevgilisi çıldırdı

Bir iş için geldiği Türkiye'ye neredeyse yerleşen ve aylardır İstanbul'da olan Raphaela Ferraro, klibe cüretkar görüntüleriyle epey renk kattı! Ama bu görüntüler şarkıcı sevgilisi Ali Soydan'ı çıldırttı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu klip yüzünden sevgilisi çıldırdıBu klip yüzünden sevgilisi çıldırdı

Murat Başaran

Murat Başaran, son albümü "Sana Ölürüm"de yer alan "Nankör" şarkısına Uludağ'da klip çekti. Kendisine bu klipte eşlik eden güzel ise Brezilyalı manken Raphaela Ferraro'ydu... Bir iş için geldiği Türkiye'ye neredeyse yerleşen ve aylardır İstanbul'da olan manken, klibe cüretkar görüntüleriyle epey renk kattı! İlikleri donduran soğuğa rağmen minik bikinisiyle karların üzerinde yuvarlanıp duran manken, kimi zaman da yönetmenin direktifiyle Başaran'ın üzerine boylu boyunca uzandı. Ancak soğuğa rağmen keyifli geçen çekimlerin sonunda Raphaela büyük bir sorunla karşılaştı. Çünkü İstanbul'da kendisini bekleyen turizmci sevgilisi Ali Soydan'ı hesaba katmamıştı!

Söylenenlere göre Trawel World adlı turizm şirketinin yönetim kurulu başkanı Soydan, klip görüntülerini görünce küplere binmiş. Sevgilisinin böylesine cömert pozlar vermesini, Başaran'la böylesine yakınlaşmasını hazmedemeyen işadamı, Raphaela'ya bağırıp çağırmaya başlamış. Onun bu tarz bir tepki vereceğini hiç tahmin etmeyen manken ise neye uğradığını şaşırmış. Ama bir yandan da kıskanılmak hoşuna gitmiş! Ali Soydan'ın tepkisine sert karşılık vermeyen, sessiz kalan manken, ortalık biraz sakinleşince birkaç güzel aşk sözcüğüyle onun gönlünü almayı başarmış.


Bunları da Beğenebilirsiniz