« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu kadrodan 8’i gidecek

Elano’nun gelişiyle birlikte G.Saray’ın kadrosundaki oyuncu sayısı 33’e yükseldi. Sayının fazla olduğunu söyleyen Rijkaard, önümüzdeki hafta kadroyu 25’e indirecek.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
BU sezon yurt dışından yaptığı flaş transferlerle dikkatleri üzerine çeken G.Saray’da, Brezilyalı yıldız Elano’nun da gelişiyle birlikte kadrodaki oyuncu sayısı 33’e yükseldi. Üç takım kuracak kadar zengin bir kadroya sahip olan sarı kırmızılılarda teknik direktör Frank Rijkaard, önümüzdeki hafta zor bir seçim yapmak zorunda. Aday kadroyu 25’e indireceğini açıklayan Hollandalı teknik adam, 8 futbolcu ile yolları ayıracak.

8. yabancıyı düşünmüyorlar

Rijkaard, hafta başında yönetime bir rapor vererek gönderilmesini veya kiraya verilmesini istediği futbolcuları tespit edecek.
Elano’nun gelmesi ile yabancı sayısını 7’ye çıkartan sarı kırmızılıların bir yabancı transfer hakkı daha bulunuyor. Ancak G.Saray Yönetimi, kontenjandaki son yabancı hakkını kullanmayı düşünmüyor. Transfer Komitesi üyeleri, “Bu kadro bize yeter. Kulübede oturacak yabancı transfer etmeyi düşünmüyoruz” dediler.

Bunları da Beğenebilirsiniz