« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu kadroda olmayı isterdim

Galatasaray ile yollarını ayıran Hakan Şükür, sarı kırmızılı takımdaki kaliteli kadronun hedeflere ulaşması gerektiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hakan, "Çok kaliteli bir kadro var. Golü de rahat buluyor. Ama futbol sadece gol atmak için oynanmıyor. İlerleyen haftalarda G.Saray daha da iyi olacaktır. Ben bu kadronun içinde olmak isterdim. Bu kaliteli kadronun şu anki hedeflerine ulaşması lazım. UEFA Kupası içinde Süper Lig şampiyonluğu içinde G.Saray’ın kadrosu kupalara en büyük aday olduğunu ortaya koyuyor" dedi.

Katkım fazla olurdu

Efsanevi futbolcu Kanal A’ya verdiği röportajda şöyle konuştu: "Kewell, Baros, Nonda çok önemli isimler. Ve bu sezon Lincoln de kıpırdanmaya başladı. Onların formda olduğu dönemlerde benim katkımın çok fazla olacağı gerçeği ortada. Bu kadroda olsam çok gol atardım."

"Yönetim heykelini dikecekti ama bu gerçekleşmedi" sorusuna ise Hakan, "Bugüne kadar yönetimden heykelimi dikin diye bir talebim olmadı. Onlar bunu ortaya attı ve onların yapması gerekirdi. Sonuçta onlar, kulübün içinde sırtlarını dayamış görevlerine devam ediyorlar. Biz ise dışarıda kalan kişiyiz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz