« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu kadar gol kaçmaz

Mustafa Denizli sezonun açılış maçında Büyükşehir’e takılmaları sonrası oyuncularıyla konuştu ve özelikle forvete sitem etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde konuşma yapan Denizli, “Bir türlü Beşiktaş’ın şansı tutmadığı Büyükşehir karşısında kaybettiğimiz iki puandan ders çıkarmamız gerekiyor. Bir kere, antrenmanlarda ısrarla üstünde durduğumuz pozisyonları yapmakta geciktiniz. Bölgelerarası kopukluğa anlam veremedim. Aslında herkes bir birine yardımcı olmalıydı” dedi.
Daha üretken olun
Siyah beyazlı takımın golcüleri Holosko, Bobo ve Nobre’yi de ağır bir şekilde eleştiren Denizli şöyle konuştu: “Rakip takımın defansı ve kalesinde pozisyon oluşturduk ama etkili olamadık. Son vuruşlarda da hem beceri hem de şans faktörü yanımızda değildi. Aşağı yukarı 4-5 tane topun 2 metreden, 3 metreden tamamı ayakla olsun, kafayla olsun kalecinin üzerine gitti. Birkaç tane daha pozisyon vardı. Kısacası gol olabilecek pozisyonlarımız da vardı. Resmi maçlarda hataların telafisi kolay olmuyor. Biraz dikkatli olalım. Bu kadar gol kaçmaz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler