Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Bu kadar gizlilik yeter

Aslı Sarı, Sergen Yalçın’la yıllar süren ilişkisini noktaladıktan sonra ortadan kaybolmuştu. Gazetecilerin karşısına eskisi kadar sık çıkmayan Sarı, altı aydır birlikte olduğu İzzet Özilhan’la beraberliğini de herkesten gizliyordu.

Anadolu Grubu’nun patronu Tuncay-Emine Özilhan çiftinin oğlu İzzet Bey’le görüntülenmemek için elinden geleni yapan Aslı Sarı, sonunda bu inadından vazgeçti. Ve ikili nihayet önceki akşam gittikleri Margaux Restaurant’da basın mensuplarına birlikte poz verdi. Birbirlerine gösterdikleri ilgiyle aşklarını herkese ilan eder gibiydiler. Öte yandan duyduğuma göre İzzet Özilhan, sevgilisini bir süre önce ailesiyle de tanıştırmış.

Çifte kutlama

Mehmet Habbap’ın eşi Roula Habbap’ın doğum günü 31 Aralık... Yani ailede her yılbaşı çifte kutlama yapılıyor. Gelenek bu yıl da bozulmadı. 2006’yı Park Şamdan’da karşılayan Habbap çifti, doğum günü pastasını da burada kesti. Yeni yaşını dostlarıyla birlikte kutlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Roula Hanım, pastanın üzerindeki tek mumu üflerken de kendisi ve sevdikleri için sağlıklı, bol kazançlı günler dilediğini söyledi.

Yılbaşı günü omzu çıktı

Selin Fadıllıoğlu, 2006’yı kötü karşıladı. 31 Aralık günü, yılbaşı hazırlıklarını kontrol etmek için ailesinin sahibi olduğu Ulus 29’a gitmek üzere evinden çıkan Fadıllıoğlu, merdivenlerden yuvarlandı. 6-7 basamak yuvarlanan Selin Hanım’ın bu kaza sonucu sağ omuzu çıktı. Babası Metin Fadıllıoğlu tarafından hemen hastaneye götürülen genç kız, buna rağmen işini aksatmadı. Ve tedavisinin ardından soluğu yine Ulus 29’da aldı.

Adres değişikliği

Sema Çelebi, Bebek’te açtığı A la Gurme’yi bırakıp, Etiler’de Lobster+plus adlı yeni bir ıstakozcu açtı. İthal ettiği Maine ıstakozlarını artık burada satacak olan Çelebi, ıstakozları dileyene canlı, dileyene taze haşlanmış olarak sunuyor. Buradan sipariş vermek isteyenler, İhsan Aksoy Sokak Aköz Apt. No: 5/4 Çamlık-Etiler adresine uğrayabiliyor ya da (0212) 287 62 17 numaralı telefonu arayabiliyorlar.

Yalnız ama mutlu

Sevgilisi Arif Çalıkoğlu’ndan geçtiğimiz yıl ayrılan Ayşegül Germir, yeni yılı kızı Fulya Cinisli ve kız kardeşi Yasemin Kamhi ile birlikte karşıladı. Çalıkoğlu ile ilişkisini noktaladıktan sonra kalbini yeni aşklara kapatan Germir, 2006’ya yalnız girmesine rağmen gayet keyifli ve mutlu görünüyordu.

Kilo derdini bile unuttu

Armatör Ekin Baran’ın eşi Nihan Hanım, aldığı kiloları bir türlü verememekten epey şikayetçi... Ama bu derdi yeni yıl akşamı unuttu. Yeni yılı Park Şamdan’da karşılayan çift, dostlarıyla yedikleri yemeğin ardından kendilerini piste attı.

Saç uyumuna dikkat

Ceylan Çapa, 2006’yı anne ve babası Celal-Şebnem Çapa, ağabeyi Emre Çapa ve sevgilisi Nejdet Gürsoy’la karşıladı. Yeni yıl kutlaması için Ortaköy’deki Blackk adlı mekanı seçen grup, geç saatlere kadar eğlenceye devam etti. Bu arada Ceylan Çapa ile Nejdet Gürsoy’un birbirine çok benzeyen saç modelleri de herkesin dikkatini çekti.

Kuala Lumpur’a bedava gidecekler

Yılbaşı gecesini Nişantaşı Banyan’da geçirenleri bir sürpriz bekliyordu. 2006’nın ilk saatlerinde Malezya Havayolları’nın armağanı olan 2 kişilik İstanbul-Kuala Lumpur-İstanbul bileti sahiplerini buldu. Şans, Citibank Özel Yatırım Birimi Müdür Yardımcısı Türkan Özgören ile NMG Export-Import’da danışman olan veteriner hekim İbrahim Eygi’ye güldü. Restoranın yönetici ortağı Didem Durukan ve Aslı Pasinli, "Müşterilerimizi yalnızca Asya ve dünya mutfağı ile tanıştırmak değil amacımız. Kültürler arasında bir köprü olmayı ve elçilik yapmayı da hedefliyoruz" diyerek sürprizlere devam edeceklerini açıkladı.

Hoş tesadüf

Şener Şen, önceki akşam Leyla Alaton-Mehmet Günyeli çiftinin de arasında bulunduğu kalabalık arkadaş grubu ile Arnavutköy’deki bir balıkçıda akşam yemeği yedi. Tesadüf eseri Nilüfer de arkadaşlarıyla aynı mekandaydı... Karşılaşır karşılaşmaz koyu bir sohbete dalan ve mekandan birlikte ayrılan Şener Şen ile Nilüfer, "Çok hoş bir tesadüftü. Ayrı masalarda yemek yedik ama hasret giderme şansı bulduk" dedi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI