Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu kadar genç olduğunu unutmuşum

  Hürriyet Haber
  17 Ekim 2007 - 08:49Son Güncelleme : 17 Ekim 2007 - 09:49

  Ünlü yıldız Demi Moore, kendisinden 15 yaş genç olan aktör Ashton Kutcher ile evlenirken zaman zaman zor günler geçireceğini hesaba katmış olsa gerek. Ama bu kadar paniğe kapılacağını belki kendisi bile tahmin etmemişti. 44 yaşındaki Demi Moore, güzelliğik uğruna harcadığı bütün servete karşın genç eşini kaybetme korkusundan bir türlü kurtulamadı.

  ONLARI BÖYLE İZLEDİ

  Kutcher şu sıralar Cameron Diaz ile başrollerini paylaştığı What Happens in Vegas adlı filmin çekimleriyle meşgul. Tom Vaughan'ın yönettiği bu romantik komedide Diaz ve Kutcher rol gereği birbirleriyle yakınlaşıyorlar.

  Moore ise 29 yaşındaki eşi Kutcher'ı çekimler sırasında bir an bile yalnız bırakmıyor.

  Moore, filmde rolü ya da başka bir görevi olmamasına karşın Kutcher ve Diaz çekim için nereye giderese soluğu orada alıyor. Eşini bir an bile yalnız bırakmıyor. 

  Moore'un bu görüntüsü de filmin kumsal sahnelerinin çekiminde objektiflere takıldı. Gözlerindeki endişeyi göstermemek için siyah güneş gözlüklerinin arkasına gizlenen Moore belki de genç eşini kendi yaşına yakın güzel bir kadın oyuncuyla birlikte izlerken "Bu kadar kadar genç olduğunu unutuşum" diye düşünüyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı