« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu işe el koy BAŞKAN

G.Saray’ın eski başkanı, Cemal Nalga skandalı ve futbol takımının aldığı başarısız sonuçlar yüzünden üzgün olan Adnan Polat’a, “Camia 5’inciliği kaldıramaz. Ne yapıp edip sorunu çöz” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
Galatasaray camiası 5’inciliği kaldıramaz. Bu işe bir an önce el koy başkan...” Bu sözlerin sahibi sarı kırmızılı kulübün eski başkanı Mehmet Cansun. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, önceki gün Bursa dönüşü Cansun’un evine bayram ziyaretinde bulunup sarı kırmızılı takımdaki gelişmeleri değerlendirdi.
Düşüp ayağını kıran Mehmet Cansun’a “geçmiş olsun” diyen Polat, takımdaki yaşananlar hakkında bilgiler verirken yakın dostunun uyarılarıyla karşılaştı.

Tablo iç açıcı değil

Cemal Nalga skandalının etkileri geçmeden futbol takımının peş peşe kaybettiği puanlarla liderlik şansını kullanamaması yüzünden bir hayli üzgün olan Polat’a Cansun şu uyarılarda bulundu:

“Geçen sezon ligi beşinci bitirdik. Benzer bir tablo camiayı yaralar. Bu işe bir an önce el koy başkan.
Teknik direktörümüz Rijkaard vizyon sahibi bir isim. Ancak tablo hiç de iç açıcı değil. Artık devreye girmen gerekir. Sizleri seviyorum, o yüzden bunları yüzüne söyleyeceğim. Cemal Nalga olayı ya da diğer işleri bırak, düşünme artık. Bu konuları kapatın. Düşüşü engelleyin yeter.

Rijkaard’ı bekliyor

Çünkü futbol takımı G.Saray’ın kalbi, ana damarı. Ortada yıllık maliyeti neredeyse 50 milyon doları geçen bir takım ve pahalı yıldızlar var. Geçen sene bir kazadır oldu, unutulup sineye çekildi. Ancak, Galatasaray takımı, kulübü bir kez daha 5’inciliği kaldıramaz. Takım Şampiyonlar Ligi’ne katılamazsa bunu kimseye izah edemezsiniz. Ne yapıp edin bu konuyu çözün.”

Bunları da Beğenebilirsiniz