ZONGULDAK HABERLERİ

Bu İlçe Gazetesi 22 Yıldır Okuyucuyla Buluşuyor

IHA
22.08.2015 - 13:44Son Güncelleme :

Gazetenin sahibi İbrahim Tığ, 22 yıldır yıkılmadan okuyucuyla buluştuklarını söyledi

IHA

Zonguldak Devrek ilçesinde 22 Ağustos 1994’te gazeteci İbrahim Tığ tarafından kurulan ve günlük olarak yayınını sürdüren Bölge Haber gazetesi, kuruluşunun 22. yılını kutluyor.
Gazetenin imtiyaz sahibi İbrahim Tığ 22. yayın yılına girmesi sebebiyle yaptığı açıklamada, “Devrek’in güçlü sesi olarak bundan tam 22 yıl önce resmi yayın hayatına başlayan genç ve dinamik gazeteniz Bölge Haber, ortaya koyduğu ilkeli ve seviyeli yayın hayatıyla sizlerden ve okuyucularımızdan aldığı destek ve güçle 22. yaşına girmenin mutluluğunu okurlarımızla ve halkımızla paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız” diye konuştu.
Bölge Haber’in, bölgenin sesi, gözü ve kulağı olduğuna işaret eden İbrahim Tığ, “22 yıllık yayın hayatı boyunca doğru ve tarafsız bir şekilde Devrek ve bölgemizin sorunlarını ortaya koyan ve bu sorunlara çözüm bulunması noktasında ısrarlı yayınlarını sürdüren Bölge Haber gazetesi, kanayan yaraları, aksayan işleri, başarılı çalışmaları, üzüntüleri ve sevinçleri en hızlı ve güvenilir şekilde Devrek ve Zonguldak’ta ve internet yoluyla da dünyanın her tarafında yaşayan hemşerilerine ulaştırmayı bir görev edindi. Bölge Haber, başarılı yayınlarıyla Devrek ve bölge halkının olduğu gibi şehir dışında ve Avrupa’da bulunan Zonguldaklı hemşerilerinin de desteğini alarak bölgemize yararlı olan uygulamaların ve hizmetlerin yanında ama zararlı olan her uygulamanın da karşısında olarak yapılan yanlışlıkların düzeltilmesinde de üstüne düşen görevi yerine getirmenin onur ve gururunu yaşıyor. Bölge Haber, geçen 21 yıllık süreçte oluşturduğu ciddi kadrosuyla Atatürk ilke ve devrimleri yolunda, ulusal birlik ve bütünlük, laik, demokrat ilkelerinden taviz vermeden, kimseye boyun eğmeden, bilinçli hareket ederek masa başı haber yerine gece gündüz demeden, oturmadan, yorulmadan, araştırarak, inceleyerek, kimseye leke atmadan sadece gerçekleri ortaya koyarak olayları ve yapılan çalışmaları halka yansıttı. Bu çalışmasıyla her zaman Devrek ve bölgenin güçlü sesi olma özelliğini koruyan Bölge Haber, tüm Zonguldak geneline aynı anda ulaştığı gibi, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışına www.bolgehaber67.net aracılığı ile de kök salarak gerek diğer illerde gerekse yurt dışında bulunan Devrek ve Zonguldaklı hemşerilerini bölgemizde yaşanan gelişmelerden ve olaylardan haberdar etmeyi başardı. diye konuştu.
Zonguldak halkı adına yapılan ve yapılmayan hizmetlerin takipçisi olma görevini yerine getirme gayreti ve azmi içerisinde 21 yılı geride bıraktıklarını altını çizen Tığ, “Gazetemiz, bugüne kadar yapılan baskılar karşısında eğilmeden, prensiplerinden taviz vermeden sürdürdüğü tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayın hayatını bundan sonraki yıllarda da sürdürme kararlılığı ve azmi içerisinde Devrek, Zonguldak ve bölge halkının sıkıntılarını çözmek için onurlu mücadelesini sürdürecek. Teşekkürler Devrek, teşekkürler Zonguldak” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Bu İlçe Gazetesi 22 Yıldır Okuyucuyla Buluşuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bu İlçe Gazetesi 22 Yıldır Okuyucuyla Buluşuyor haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:45
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:35
 • Yatsı
  19:10
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı