« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Bu harika bir şey"

Büyük Britanya’nın antrenörü Tom Maher, 2014 Dünya Kadınlar Basketbol Şampiyonası’nın Türkiye’de düzenlenecek olmasını “Bu harika bir şey” sözleriyle tanımladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Büyük Britanya, Antalya’da düzenlenecek olan Uluslar arası Kepez Turnuvası’nda mücadele edecek.

Avrupa Şampiyonası’nda B Grubu’nda yer alan Büyük Britanya şampiyona hazırlıkları kapsamında A Milli Kadın Takımımızın da mücadele edeceği Kepez Turnuvası için ülkemizde bulunurken antrenör Tom Maher de değerlendirmelerde bulundu.

Maher, 2014 Dünya Kadınlar Basketbol Şampiyonası’nın ülkemizde düzenlenecek olmasını “Bu harika bir şey” sözleriyle tanımlarken, Türkiye’nin Avrupa’nın büyük ülkelerinden birisi olduğunu ve başarılı bir organizasyon olacağını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı çok iyi bir Milli Takımımız ve başarılı bir antrenörümüz olduğunun da altını çizdi.

Türkiye’yi sevdiğini belirten Maher, “Daha önce birkaç defa Türkiye’ye gelmiştim. Ülkenizi ve özellikle de yemeklerinizi gerçekten çok seviyorum” şeklinde görüş bildirdi.

Avrupa Şampiyonası’nda B Grubu’nda yer alan Büyük Britanya, Belarus, Çek Cumhuriyeti ve İsrail takımları ile mücadele edecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz