Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu hafta sona ermeden

  Hürriyet Haber
  28 Temmuz 2001 - 01:46Son Güncelleme : 28 Temmuz 2001 - 01:46

  bakın

  Beyoğlu'nun usta erkek ayakkabıcılarından Fevzi şimdi Ataköy'deki alışveriş merkezi Galleria'da bir mağaza açtı. Tel: 212-428 08 36-37. Ataköy Galleria İstanbul.

  katılın

  Anne sütünün ne kadar vazgeçilmez olduğu artık iyice biliniyor. Ama ne yazık ki emziren anne sayısı gittikçe azalıyor. Önümüzdeki günler (1-8 Ağustos) Dünya Emzirme Haftası. Hafta boyunca her gün 13.00-18.00 arasında Joker mağazalarını ziyaret eden anneler, bu konuda danışmanlardan bilgi alabilecek. Joker mağazaları, İstanbul (Bağdat Cad., Akmerkez, Carrefour İçerenköy ve Ümraniye), İzmir Kipa Çiğli. Tel: 212-227 25 00.

  değiştirin

  Dikiş makinesi deyince akla gelen ilk isim olan Singer, 150'nci yılını bir kampanyayla kutluyor. 15 Eylül'e kadar sürecek olan kampanyada, eski dikiş makinesini getirenlere alacakları yeni dikiş makinelerinde 50 milyon lira indirim uygulanacak. Ayrıca taksit imkanı da var. Bilgi için tel: 212-282 84 30-31.

  alın

  Yataş'ın plaj havluları yumuşak, suyu kolayca emiyor, kısa sürede kuruyor. Desenleri balıklardan deniz kabuklarına kadar uzanıyor. Yataş'ta bütün ürünler peşin fiyatına 8 taksitle satılıyor.

  oynayın

  Japonlar her yıl bir oyuncak çıkarıp dünyayı birbirine katıyor. PartyBAPP bunların sonuncusu. Kızlar ve erkekler için iki ayrı model var. Üzerinde üç seçenek var: Chat (sohbet), Pal (arkadaşlık) ve Go out (çıkmak). Yani 3-7 metre ötedeki beğendiğiniz birine mesajlar yollayabiliyorsunuz. Tabii onda da bir PartyBABB varsa! Tel: 212-213 19 11. www.intro.com.tr

  tadın

  İstanbul Maçka'da yeni açılan Brasserie D'oeuf, bir Belçika lokantası. Ancak, tatlıları arasında bir ‘‘Türk’’ tatlısı var: Rakılı dondurma! Şefin ‘‘Çilek Paul Bacuse’’ adını verdiği bu tatlı, rakı, ılık çilek, vanilyalı dondurma ve tane beyaz biberden oluşuyor. Tel: 212-230 38 68. Bronz Sok. No. 5 Maçka İstanbul.

  yeyin

  İstanbul'da bir Antep lokantası daha açıldı. 1923'de Halep'te Ali Kırşan tarafından kurulan Acemali Et Lokantası, İstanbul Güneşli'deki şubesinde Antep mutfağını sunuyor. Lokanta üç katlı. Çocuk oyun salonu, ocakbaşı, tatlı reyonu ve açık bahçesi var. Tel: 212-426 76 70.

  seçin

  Yeni Karamürsel Mağazaları, yaz sezonu ürünlerini 6 ay taksitle satışa başladı. Yalnız, bu imkandan yararlanabilmek için en az 100 milyon TL alışveriş yapmak gerekiyor. Bunun yanısıra, yaz indirimi de devam ediyor. İsteyenler YKM'nin İnternet Mağazası'ndan da (www.ykm.com.tr) aynı koşullarla alışveriş yapabilir.

  eğlenin

  3. Bacardi Karnavalı sahillerimizde sürüyor. B.B. CO. Brasil Show Group, samba, akrobatik capoeira ve perküsyonlardan oluşan gösterisini 5 Ağustos'a kadar şu mekanlarda sergileyecek: Bodrum (Hadigari Bar, Xuma Beach Club), Marmaris (Magic Life der Club Marmaris, Back Street Garden Bar), Kemer (Magic Life der Club World, Sherlock's), Antalya (Ally), Belek (Magic Life der Club Belpark).

  deneyin

  Türkiye'de bir yıldır satılmakta olan Amerikan birası Miller, doğum gününde tüketicilerin karşısına yeni bir ambalajla çıkıyor. Bugüne kadar sadece şişeyle satılan Miller artık 50 cl'lik kutular halinde de satılacak.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı