Seyahat Bu hafta sona ermeden
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta sona ermeden

eğlenin

Bu hafta sonu J&B Karnavalı, Ege kıyılarını coşturacak. Perşembe günü başlayan partiler, bugün Çeşme Seaside'da, yarın Bodrum Havana'da. Partideki sürpriz konuklar, Salsoul Nugget (If You Wanna) parçasıyla tanınan Natasha Bryce, perküsyon gösterileriyle tanınan Global Love, Rhythm Masters ve Les Nuits Blanches Dans Grubu.

deneyin

L'Oreal, sorunlu tırnaklar için bir bakım serisi geliştirdi. Forte adlı serinin iki farlı tipi var. Pürüzlü ve çizgili yüzeyli tırnaklar için Forte Pastel (4 renk), yaprak yaprak ikiye ayrılan tırnaklar için Forte Ciment (1 renk). Fiyatı 6 milyon 450 bin TL.

gidin

Ankara da bahçeli mekan denince ilk akla gelen isim Q'BA. Yemyeşil geniş bir bahçede karşılıklı iki bar var. Gece 24.00’den sonra bahçenin arka bölümündeki barbeküden nefis sucuk-ekmek veya köfte yenilebilir. Salı geceleri Ankara gece hayatının bütün ünlüleri burada buluşuyor. Dosteli Sok. No. 4 Gaziosmanpaşa. Tel: 0312-437 80 60

keyfedin

Aygaz yaz ayları için bir barbekü üretti. İçinde doğal lav taşları var, kömüre gerek yok. Özel bir çakmakla kolayca ataşlenebiliyor, 5 dakikada hazır hale geliyor. Bahçe tipi barbekü yazlıklarda, tatil köylerinde, kamp türü barbeküler ise piknik alanlarında kullanılıyor. Bilgi için: Aygaz Danışma Hattı. 0800-211 40 70.

kalın

Assos Kadırga Koyu'ndaki Club Kapheros, deniz manzaralı 60 odadan oluşuyor. Biri açık, biri kapalı iki yüzme havuzu var. Günübirlik gezilerle Truva'ya, Bergama'ya, Zeus Altarı'na, İda Dağı'na, Babakale'ye gidebilirsiniz. Tel: 0286-721 73 54-55-58.

alın

Amerikan tulum markası Frankie B.'yi Jennifer Lopez meşhur etti. Ayrıca Madonna, Naomi Campbell ve Milla Jovovich de bu tulumları giyiyorlar. Özelliği, giyenin boyunu daha uzun, vücudunu da daha ince göstermesi... Frankie B.'nin tulum, pantolon, gömlek, ceket ve tişörtleri Polar Tekstil tarafından ithal edildi.

giyin

O'Neill terlik koleksiyonu, hem günlük kullanım hem de plajlar için ideal. Kelebek, kabuk, ağ ve rafya şeklinde aksesurlar, etnik baskılar terlikleri süslüyor. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden çeşitleri var. Fiyatlar 12 milyon liradan başlıyor.

faydalanın

Ariston ürünleri bu ayın sonuna kadar iki farklı kampanya yürütüyor. Evlenecek çiftlere yönelik kampanyada, no-frost buzdolabı ve çamaşır makinesini birlikte alana, bulaşık makinesi hediye ediliyor. İkinci seçenekteyse, tüm Ariston ürünleri yüzde 20 indirimli fiyatlarla 13 ay taksitle satılıyor. Ariston fırınlar ise aspiratör hediyeli.

takın

Dolce & Gabbana'nın By-Buy adlı saat serisi, hem kadınlara hitap ediyor hem erkeklere. Kadranı isteğe göre mavi, siyah ya da gümüş rengi olabilir. Bileklik ise üç seçenekli: Siyah deri kayış, timsah derisi kayış ya da çelik bilezik.