Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu gidişin dönüşü yok

Kaçan şampiyonluğun ardından F.Bahçe yönetiminin önümüzdeki sezon çalışmayı düşünmediği Alman hoca, dün eşi ve çocuklarıyla birlikte İstanbul’dan ayrıldı. Daum, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

İbrahim YILDIZ / ,(DHA)
SON GÜNCELLEME
ZİRAAT Türkiye Kupası’nın finalde, şampiyonluğun da son maçta kaybedilmesinden sonra istenmeyen adam ilan edilen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, dün eşi ve çocuklarıyla birlikte Türkiye’den ayrıldı. Sarı lacivertli kulüple 2 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen ülkesine 9 bavul ve özel eşyalarını da alarak giden Alman hocanın bu görüntüsü, “Bu gidişin dönüşü yok” şeklinde yorumlandı.

Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçakla Münih’e giden Daum’u uğurlamaya yalnızca yardımcısı Ayhan Tumani’nin gelmesi dikkat çekiciydi. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Christoph Daum’un neşeli olduğu gözlendi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve sarı lacivertli yönetimin önümüzdeki sezon için çalışmayı düşünmediği Christoph Daum’a bu mesaj Sportif Direktör Aykut Kocaman tarafından verilmişti. Alman hocanın, ülkesinden ne zaman döneceği ise belirsizliğini koruyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz