Ege Haberleri

EGE

  Bu fuar çok konuşulacak

  Hürriyet Haber
  08.09.2014 - 01:07 | Son Güncelleme:

  Egeli Hayvan Severleri buluşturan PETSHOW 2014 17. Evcil Hayvan Show'a sayılı günler kaldı. 25-28 Eylül tarihlerindeki organizasyon İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda gerçekleşecek.


  Efor Fuarcılık tarafından düzenlenen PETSHOW 2014 için hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi. Hey yıl 35 bin hayvan severi İzmir Kültürparkda bir araya getiren organizasyon için sektör ve hayvan dostlarında heyecanlı bir bekleyiş başladı. Evcil hayvanlar, ürünleri ve aksesuarları adına A'dan Z'ye hayvan severlerin aradığı geniş bir yelpazeyi içeren özel standlarda sergilenecek. Yer tahsisleri büyük oranda yapılan 17. Evcil Hayvan Show'da; evcil hayvanlar, pet, gıda, kafes, elbise, bakım ve eğitim ürünleri, aşı, tıbbi malzemeler, muayene ve hastane ürünleri, akvaryum, ısıtıcılar, aydınlatma, süs balıkları, ilaçlar, su, kum gibi çok sayıda ürün ve hizmetler tanıtılacak.
  Organizasyonun, bölgedeki ve Türkiye'deki en kapsamlı etkinlik olduğuna dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, "Hayvan sevgisinin toplum belleğindeki yerini arttırmak istiyoruz. Evcil hayvanlara duyarlı olan vatandaşlarımız organizasyonumuza koşarak geliyor. 'Ağaç yaşken eğilir' sözünden hareketle ana sınıfı öğrencilerinin fuara gelmeleri için özel bir çalışma yürütüyoruz. Evcil hayvanlar alemi fuar alanında olacak. Tanıyacaklar, öğrenecekler, yarışacaklar, eğlenecekler. Organizasyonumuza katılan herkes fuar alanından mutlu ayrılacak" dedi.
  PETSHOW 2014 17. Evcil Hayvan Show kapsamında "En Güzel Kedi", "En Güzel Köpek", "Akvaryum Düzenleme" yarışmaları gerçekleşecek. 4 gün sürecek PET SHOW 2014 17. Evcil Hayvan Show saat 11.00 ile 20.00 arasında ziyaret edilebilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı