Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu fotoğrafa Sneijder cevabı!

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, 11 aylık kızı Yade ile çektirdiği son fotoğrafları Instagram'da paylaştı. Galatasaraylı bir taraftar, son derbi maçta Wesley Sneijder'den yediği gollere gönderme yaparak, "Sneijder vurdu ve gool" diye yazdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, 8 Şubat 2014'te dünyaya gelen kızı Yade ile çektirdiği son fotoğrafları Instagram'da paylaştı. Dört kareden oluşan paylaşım sarı lacivertli taraftarlardan büyük ilgi gördü ve kısa sürede yüzlerce kişi tarafından beğenildi.

Bu fotoğrafa Sneijder cevabı

Volkan'ın paylaştığı fotoğrafa yorum yapan Fenerbahçeliler, küçük Yade ve babası için iyi dileklerini ifade ederken, Galatasaraylı bir taraftarın yorumu çok ilginçti!

Bu fotoğrafa Sneijder cevabı G.SARAY FENER'İ SNEIJDER'İN FÜZELERİYLE YIKTI: 2-1

Sarı kırmızılı taraftar, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan son maçta Wesley Sneijder'in son dakikalarda Volkan Demirel'e attığı golleri hatırlatarak, "Sneijder vurdu ve goool" diye yazdı.

Bu fotoğrafa Sneijder cevabı

Ancak bu yorumun kısa süre sonra silindiği görüldü. Bunun yanı sıra, olumsuz ifadeler kullanılan bütün yorumların silindiği de dikkatlerden kaçmadı.

Bu fotoğrafa Sneijder cevabı

Volkan Demirel; eşi Zeynep ve kızı Yade ile çektirdiği fotoğrafları sık sık sosyal medyadan paylaşıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz