"Bu evliliğe itiraz ediyorum"

01 Ağustos 2010 - 00:00Son Güncelleme : 31 Temmuz 2010 - 12:43

BURSA’da dün akşam, amcasının oğlunun kızı Gökçe Öztürk’ün nikahıhda ağabeyi Korkut Öztürk ile birlikte tanıklık yapan şovmen Beyaz yaptığı espriyle önce şaşırttı, ardından da güldürdü.

BEYAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU (FOTO-GALERİ)

 Nikah memurunun, “Şahitlik ediyor musunuz?” sorusuna “Hayır” yanıtı veren Beyaz, ardından “Birbirlerine öyle yakışıyorlar ki, bence daha önce evlenmeliydiler. Allah mesut etsin” diyerek, herkesi güldürdü.

Ayşenur- Yusuf Gökhan Öztürk çiftinin kızı Gökçe Öztürk ile Canan- Kemal Işık çiftinin oğlu Evren Işık dün akşam Altınceylan Gazella Salonu’ndaki nikahla töreniyle evlendi. Ağabeyi Korkut Öztürk ile birlikte, çiftin nikah şahitliğini yapan şovmen Beyazıt Öztürk'ün yaptığı espri salondakileri önce şaşırttı, ardından da güldürdü.

Nikah memurunun, “Şahitlik ediyor musunuz?” sorusuna ağabeyi Korkut Öztürk, “Evet ediyoruz” derken, Beyaz ise “Hayır, İtiraz ediyorum” diye yanıt verince, başta gelin ve damat olmak üzere salonda bulunanlar şaşkınlık yaşadı. Ardından Beyaz, “İtiraz ediyorum. Çünkü, birbirlerine öyle yakışıyorlar ki, bence daha önce evlenmeliydiler. Allah mesut etsin” diyerek, herkesi kahkahaya boğdu.
  

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 4 Yorum }
 • cagdas soylu 29.7.2010 17:14:38
  hakikaten ne boma espiymiş!! gülmekten yarıldık wallaa.. bu sıcakta buz kesmiş yine ortamı...
 • ... .. 29.7.2010 15:02:15
  bizce sen de daha önce evlenmeliydin :D seni seviyoruz beyaazz!! artık evlen mutluluğunu paylaşmak istiyoruz !!
 • Halil Mangaloğlu 29.7.2010 14:57:51
  Darısı beyazın başına.Abim iyi para kazanıyorsun , akıllısın ,mağaşallah Alllah boy bostta vermiş. E sen daha ne istiyosun.Peşinde yüzlerce kız.Yok mu içlerinde namuslu efendi hanım hanımcık bi kız be abim ?<br>Yazık ediyon be abim kendine.Evde ha kaldın ha kalacan haberin yok.Bu işin yaşı , devri var
 • ELA ELA 29.7.2010 14:21:31
  DARISI SENİN BAŞINA CANIMMMM
Sayfa Başı
Haberlerata aöf sınav sonuçlarıaöf sorgulama ekranımilli piyangomilli piyango büyük ikramiyeMilli Piyango yılbaşı çekilişi bilet fiyatlarıMilli Piyango Bilet Fiyatlarıkırgın çiçekler