"Bu evliliğe itiraz ediyorum"

Recai GÜLER/BURSA, (DHA)
01 Ağustos 2010 - 00:00Son Güncelleme : 31 Temmuz 2010 - 12:43

BURSA’da dün akşam, amcasının oğlunun kızı Gökçe Öztürk’ün nikahıhda ağabeyi Korkut Öztürk ile birlikte tanıklık yapan şovmen Beyaz yaptığı espriyle önce şaşırttı, ardından da güldürdü.

BEYAZ NİKAH ŞAHİDİ OLDU (FOTO-GALERİ)

 Nikah memurunun, “Şahitlik ediyor musunuz?” sorusuna “Hayır” yanıtı veren Beyaz, ardından “Birbirlerine öyle yakışıyorlar ki, bence daha önce evlenmeliydiler. Allah mesut etsin” diyerek, herkesi güldürdü.

Ayşenur- Yusuf Gökhan Öztürk çiftinin kızı Gökçe Öztürk ile Canan- Kemal Işık çiftinin oğlu Evren Işık dün akşam Altınceylan Gazella Salonu’ndaki nikahla töreniyle evlendi. Ağabeyi Korkut Öztürk ile birlikte, çiftin nikah şahitliğini yapan şovmen Beyazıt Öztürk'ün yaptığı espri salondakileri önce şaşırttı, ardından da güldürdü.

Nikah memurunun, “Şahitlik ediyor musunuz?” sorusuna ağabeyi Korkut Öztürk, “Evet ediyoruz” derken, Beyaz ise “Hayır, İtiraz ediyorum” diye yanıt verince, başta gelin ve damat olmak üzere salonda bulunanlar şaşkınlık yaşadı. Ardından Beyaz, “İtiraz ediyorum. Çünkü, birbirlerine öyle yakışıyorlar ki, bence daha önce evlenmeliydiler. Allah mesut etsin” diyerek, herkesi kahkahaya boğdu.
  

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı