Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bu çocuk adam olmaz

  Kemal ÖZGÜLER - Burcu İNAL, DHA
  28.02.2005 - 01:02 | Son Güncelleme:

  Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Partisinin il kongresine katılmak için geldiği Edirne’de hükümeti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi.

  Ağar,‘ Türkçe’de çok güzel sözler vardır. Bunlardan biri de ‘Adam olacak çocuk belli olur’ Aradan 2.5 yıl geçti ama bu çocuğun adam olacağı yok. Sivil toplumu boğmaya kalkan hiçbir iktidar iflah olmadı. AKP de olmayacak’ dedi. ‘Edirne’de bile göç varsa vay halimize’ diyen Ağar şöyle devam etti:

  ‘Hükümet dikili ağaçları söküyor, tüten bacaları kapatıyor. Habur Sınır Kapısı’na gittik.
  Orada TIR kuyruğundaki şoförlerimize neden bu kadar beklediklerini sorduk. Bize ‘Irak geçişi kapattı’ dediler. Bizim iktidarımız zamanında kararları Türkiye alırdı. Şimdi ise hükümet alınan kararlara seyirci kalıyor. Bu millet hak ve özgürlüklerini hiçbir zaman düşmana teslim etmediği gibi, aynı niyetteki benzeri güçlere de asla teslim etmeyecektir.

  Koruma otolarına trafik cezası

  PUL parası olmadığı için yeni yılla birlikte adreslere gönderilebilen trafik cezalarından DYP de nasibini aldı. DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar’ın otomobiline İstanbul’da eşlik eden koruma araçlarına yaklaşık 380 milyon Türk Lirası tutarında 6 ceza kesildiği ortaya çıktı. Cezalar ödendi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı