« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu cezayı hak etmedim

Hırvat hoca uçakta Ahmet Kavalcı’ya dert yandı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Bu akşam Antalya maçında yedek kulübesinde yer alamayacak olan Slaven Bilic, “3 maçlık cezayı hak etmedim. Üzüldüm”dedi.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Bilic, kendisine verilen üç maçlık cezayı hak etmediğini ve bundan ötürü çok üzüldüğünü söyledi. Hırvat hoca dün Antalya’ya giderken uçakta futbol komitesi üyelerinden Ahmet Kavalcı’ya dert yandı.
Galatasaray ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan ancak taraftarın sahaya girmesiyle tatil edilen derbide dördüncü hakeme hakaret ettiği gerekçesiyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun verdiği 3 maçlık yedek kulübesinden men cezası Tahkim Kurulu tarafından onaylanan Bilic, “Bu ağır cezayı hak etmedim. Çok üzgünüm. Alınmış karara saygı duyuyorum ama hak ettiğimi söyleyemem” dedi.

‘HIRSLIYIZ, YANLIŞ ANLAŞILIYORUZ’

SADECE Beşiktaş için değil Türkiye futbolu için de iyi işler yapmak istediğini söyleyen Bilic, “Ben buradaki futbol ailesine de yardımcı olmak istiyorum.
Avrupa arenasında böyle bir cezayla anılmak beni çok üzüyor. Beşiktaş ve taraftarı çok büyük. Onun hocası da hırslı ve inançlı olur. Bu nedenle kenardaki hareketlerimiz hakemlerce yanlış anlaşılabiliyor” dedi.
Bilic, Tahkim’deki 2.5 saatlik savunmada hakeme hakaret etmediğini söylemesine karşın ceza almaktan kurtulamamıştı.

Sıcak karşılama

SİYAH beyazlılar, dün son idmanlarını yaptıktan sonra Antalya’ya uçtu. Beşiktaşlı futbolcular ve teknik direktör Slaven Bilic, Antalya’da taraftarlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Futbolcular taraftarlarla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı.

TARAFTARA FORMA İMZALADILAR

Açılışa katılan Necip Uysal, Ersan Gülüm ve İbrahim Toraman, taraftarlar için forma imzaladılar.

Perkins imzaya geldi

BEŞİKTAŞ İntegral Forex’in anlaşmaya vardığı Doron Perkins dün İstanbul’a geldi. Eski Olimpiyakoslu ABD’li sağlık kontrolünden geçtikten sonra bugün sözleşme imzayacak.Bunları da Beğenebilirsiniz