« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu benim sırrım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hakan'ın sözleri ortalığı karıştırdı

İstanbulspor maçından sonra CNN Türk'e ‘‘Şahıslar belli bir gücü yakalayana kadar her türlü motivasyonu yapıyorlar, sonra da herkesi, her şeyi siliyorlar’’ diyen golcü futbolcunun bu sözlerle kimi kastettiği merak konusu. Hakan, ‘‘Bu, benim içimde sır kalacak. Kimse öğrenemeyecek’’ dedi.

Bomba gibi sözler

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Hakan Şükür'ün İstanbulspor maçından sonra CNN Türk'e ‘‘Şahıslar belli bir gücü yakalayana kadar her türlü motivasyonu yapıyorlar ama ondan sonra da herkesi, her şeyi siliyorlar’’ şeklindeki sözleri futbol kamuoyunda çeşitli yorumlara yol açtı.

Kimi kastetti?

Hakan Şükür'ün bu sözleri kimilerine göre Fatih Terim'e, kimilerine göre de başkan Faruk Süren'e gönderdiği ileri sürüldü. Hürriyet'in ‘‘Bu sözlerle kimi kastettin?’’ sorusuna Hakan Şükür, ‘‘Bu benim içimde sır kalacak. Kimse öğrenemeyecek’’ yanıtını verdi.

Terletecek

Sözleşmesi biten Hakan, perşembe günü G.Saray ile pazarlık masasına oturacak. Geçen sezon transfer taksitlerini güçlükle alan Hakan'ın pazarlık sırasında sarı kırmızılı yönetimi hayli terletmesi bekleniyor. G.Saray yönetimi ayrıca sözleşme sona eren 17 futbolcuyla da masaya oturacak.

İşleri çok zor

G.Saray yönetimi, Hakan Şükür'ün dışında Hagi, Ümit, Ergün, Hasan, Popescu, Mehmet Yozgatlı, Bülent, Hakan Ünsal, Suat, Mehmet Bölükbaşı, Taffarel, Capone, Marcio, Vedat, Mehmet Gönülaçar ve Ceyhun ile de pazarlık yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz