Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Bu adamın burada ne işi var'

Galatasaray Başkan Yardımcısı Ümit Özdemir, eski yönetici Refik Arkan’la kulübün Mecidiyeköy’deki arsasının inşaatı için anlaştı. Başkan Aysal’ın onayıyla Arkan bilgi vermesi için yönetim kurulu toplantısına çağrıldı. Ancak olaydan haberi olmayan diğer yöneticiler isyan etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Güneş Gazetesi’nin haberine göre; Galatasaray Yönetimi yeni bir oldu bitti hikayesiyle çalkalanıyor. Bu hikayenin kahramanları ise Başkan Ünal Aysal, başkan yardımcısı Ümit Özdemir ve Refik Arkan.

Kulislerde konuşulanlara göre Refik Arkan ile Ümit Özdemir, Mecidiyeköy’deki arsanın inşaatı için bir firma ile anlaştı ve bunu Aysal’a onaylattı. Başkan Aysal, anlaşmanın sağlanmasının ardından konuyu yönetime taşıdı. Yönetim kurulu toplantısına, Refik Arkan da bilgi vermesi amacıyla davet edildi. Bu eyleme, başta İkinci Başkan Özkan Olcay ve birkaç yönetici itiraz etti ve ‘’Bu tür işler emri vaki ile olmaz. Bize daha önce bilgi verilmeliydi. Arkan’ın yönetimde ne işi var?’’ dediler.

Buna rağmen Aysal, yapacaklarını anlattı ve Yönetim Kurulu kararı alınmasını istedi. Karara 3 yönetici muhalefet şerhi koydu.


Bunları da Beğenebilirsiniz