« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bu adama dikkat

Olympique Lyon Kulübü Başkanı Aulas’ın danışmanı Lacombe’un Fildişi Sahilli futbolcunun özel yaşantısıyla ilgili anlattıkları karşısında şaşkına dönen sarı kırmızılılar, ilk divan kurulu toplantısında yönetimi uyaracak.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın divan kurulu üyelerinden yönetime Keita uyarısı... 8.5 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında Fransa’nın Olympique Lyon kulübünden transfer edilen Fildişi Sahilli sağ kanat oyuncusunun adının yeteneklerinin yanı sıra, disiplinsizliği ve gece yaşantısıyla anılması sarı kırmızılıları tedirgin ediyor.

Duyduklarına inanamadılar

Keita hakkında araştırma yapan sarı kırmızılı camianın önde gelen isimleri, duyduklarına inanamadılar. Olympique Lyon Kulübü Başkanı Jean-Michel Aulas’ın danışmanlığını yapan eski futbolcu Bernard Lacombe, Keita hakkında sarı kırmızılılara şu bilgileri aktardı:

Eğlenceden uzak tutun

“O çok yetenekli bir futbolcu. Ancak aynı zamanda zor bir insan. Ele avuca sığmayan bir yapısı var. Ben, ondan çok çektim. Ehliyeti olmadığı araba kullanmaya bayılıyor. Hız sevdası başına çok iş açtı. Üç dört kez yakalandı. Onu nezaretten çok aldım. G.Saraylı yöneticilerin Keita’yı iyi kontrol etmeleri gerekir. Evinden çok gece kulüplerine gider. Zaman zaman gece kulüplerinden çıkıp idmana gelir. Onu eğlence merkezlerinden uzak tutarlarsa faydalı olur.”
Lacombe’un bu sözleri karşısında paniğe kapılan sarı kırmızılıların, yapılacak ilk divan kurulu toplantısında yöneticileri uyaracakları öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler