Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  BTK Başkanlığı'na Dr. Tayfun Acarer atandı

  ANKA
  28.05.2010 - 11:25 | Son Güncelleme: 28.05.2010 - 11:25

  Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan atamalar Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

  Atama kararlarına göre, Basın İlan Kurumu Genel Kurulunda boş bulunan Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü temsilciliğinde, kalan süreyi tamamlamak üzere, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Murat Karakaya görevlendirildi.

  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Başkanlığına Dr. Tayfun Acarer atandı.

  Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcıları İlhan Akdeniz ile Canan İlgün görevinden alındı. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcılıklarına Erhan Kazıklı ile Hayrettin Özden atandı.

  MAHALLİ İDARELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMA

  İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Hukuk Müşaviri Güngör Azim Tuna atandı. İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğüne, Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Selim Köşger, İller İdaresi Genel Müdürlüğüne de Mülkiye Başmüfettişi Abdil Celil Öz atandı.

  Elazığ Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Hamza Yıldız, Bolu Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne, Muğla Bayındırlık ve İskân Müdürü Murat Kul, Muğla Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne, Rize Bayındırlık ve İskân Müdürü Ufuktan Güneş, Isparta Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne, Kocaeli Bayındırlık ve İskân Müdürü Süleyman Tüyer, Kocaeli Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne, Van Bayındırlık ve İskân Müdürü Burhan Eres, Kahramanmaraş Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Sayim Ata, Diyarbakır Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Mehmet Sevmiş, Van Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Mehmet Taha Al, Hatay Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Hayrettin Yılmaz, Çorum Bayındırlık ve İskân Müdürlüğüne Dursun Türk atandı.

  Kahramanmaraş Bayındırlık ve İskân Müdürü Mehmet Çiçek görevinden alındı.

  Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Hasan Yılmaz atandı.

  ÇALIŞMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE SAYIN ATANDI

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğüne Ali Kemal Sayın getirildi.

  Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yılmaz atandı.

  Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Ülkü Solmazel görevinden alınarak Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine getirildi. Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına ise Murat Gürül atandı. Aynıca Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine Nurpınar Tente Ödemiş atandı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı