BURDUR HABERLERİ

Btb Başkanı Başar’dan Ziyaret Turu

IHA
27.02.2015 - 12:08Son Güncelleme :

BURDUR TİCARET BORSASI (BTB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI YILMAZ BAŞAR VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ REMZİ MACİT, KAMU MÜDÜRLERİ, MESLEK ODALARI VE SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİNİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar ve Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Macit, kamu müdürleri, meslek odaları ve siyasi parti temsilcilerini ziyaret etti.
İlk olarak Burdur Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Serhat Korkmaz’ı ziyaret eden Borsa Başkanı Yılmaz Başar ve Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Macit, ardından Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. R. Sermet Aygören’i ziyaret etti. Daha sonra İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru’yu ziyaret eden Başar ve Macit, burada bir süre sohbet ettikten sonra, Defterdar Vekili M. Osman Şener ile görüştü. Ziyaretlerine, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Demir ve Köy-Koop Genel Başkanı Yakup Yıldız ile devam eden Başar ve Macit, son olarak MHP İl Başkanı İbrahim Sakızcı’ı ziyaret etti.
Yapılan ziyaretlerle ilgili bilgi veren Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, “Zaman zaman il dışındaki görevlerimizden dolayı bir süredir gerçekleştirmek istediğimiz ziyaretleri gerçekleştirememiştik. İlk fırsatta ilimize yeni atanan daire müdürleri, yeni seçilen oda başkanları ve siyasi partileri ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledik” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Btb Başkanı Başar’dan Ziyaret Turu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Btb Başkanı Başar’dan Ziyaret Turu haberi güncellenecektir.

BURDUR NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:17
 • Guneş
  08:01
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı